Wpis z mikrobloga

#przegryw #gimbaza
Pamiętam jak w trzeciej klasie gimbazy mieliśmy wymienić najlepsze chwile w naszym życiu.
Jedna z pierwszych osób powiedziała „pierwszy pocałunek”
Dla mnie było to tak nierealne. Nawet mi to przez myśli nie przeszło. On miał takie wspomnienia.
Zrozumiałem że u mnie przez całe życie nie było nic ciekawego. Nawet jeśli uważałem że coś ciekawego się wydarzyło, to nigdy nie było związane z innymi.
No a jak inaczej...
Zawsze sam jak smieć
#przegryw #foreveralone #szkola #feels #wspomnienia #samotnosc #pierwszypocalunek
M.....9 - #przegryw #gimbaza 
Pamiętam jak w trzeciej klasie gimbazy mieliśmy wymien...

źródło: comment_TDJldvMWkIYMKiuLK9v1qETsiV6xGR6W.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919 daj sobie spokój z babami i zajmij sie zainteresowaniami, hobby. Ja po 6 latach zwiazku i jej zdradzie z moim najlepszym kolegą o malo nie zniszczylem sobie zycia. Chlałem na potęgę, lałem sie z tym gnojem, że o malo nie skonczylo sie wiezieniem i bylem tak zaslepiony miloscią, że bylem w stanie jej wybaczyc bolcowanie sie z tym #!$%@? dziadem. Odwalalem takie cyrki, że aż żal, wstyd o tym myslec
  • Odpowiedz
@Matti28: mi pasje wystarczały tak do 3 klasy gimbazy. Mam o tyle szczęście w nieszczęściu że jestem lekko socjopatyczny i miłość postrzegam trochę inaczej. Ciężko mnie zaślepić/omotać emocjami, bo odczuwam ich mało
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919 też tak myślałem, ale pewnego dnia poprostu coś jebło w głowie i bezsenność i myśli samobóncze omal nie pozbawiły mnie wszystkiego. także trzym się mirek i uważaj na różowe, bo potrafią niekoniecznie świadomie zrobić kaszanę z mózgu
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: Jak wypełniałem jakieś zapisy na praktyki w jakiejś firmie to było pytanie "wymień swoje największe życiowe osiągnięcie" XD I wtedy całe życie przeleciało przed oczami i fakt że nie ma nic do pochwalenia się.
  • Odpowiedz
@Dwalin: Ale my za to mogliśmy albo możemy poświęcić się samorozwojowi odrzucając niepotrzebne relacje międzyludzkie osiągnąć mistrzostwo w danej dziedzinie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz