Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Millhaven: Jeszcze rok temu nie wierzyłem w mizoginię na wykopie, ale teraz to widać wszędzie. Przegrywy w natarciu, a ich jedynym "argumentem" jest nazwanie kogoś białorycerzem.
  • Odpowiedz
@Millhaven: z ciekawości przejrzałem twój profil i w sumie poziom niewiele wyższy, w kółko pisanie jaka to nie jesteś "na maksa #!$%@?", o kraju łbów zakutych, ataki szału itp. Może zamiast narzekać na ludzi, warto zacząć od siebie, poza tym nie wiem czego się spodziewałaś wrzucając taki wpis na mikroblog. Siedzisz tu od prawie 2 lat, a zachowujesz się jakbyś była od wczoraj.
Życzę więcej pokory i mniejszego ego.
  • Odpowiedz
@Paprota: nie musialem szukac. Po pierwszej stronie wpisow dalem sobie spokoj. Ograniczam bodzce rakotworcze do minimum. Bylem juz z psem i zaraz tez ide. Nie wiem co ma posiadanie psa do bycia przegrywem no ale do twoich brakow inteligencji juz doszlismy. Tak nawiasem mowiac to wole byc przegrywem niz patolem ¯_(ツ)_/¯

A teraz troche doksztalcania z psychologii:
1. Nie pisz ze dodajesz kogos na #czarnolisto tylko to zrob.
2. Nawet jezeli
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: Weź się opanuj typie, jesteś przegrywem, bo łazisz mi po profilu, szukając jakichs wpisów, które nie maja nic wspólnego z tematem. Wolę mieć u siebie fame mma niż chorą psychicznie atencjuszke jako dziewczynę jak Ty. Pozdro z farszem patusy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
1. Nie pisz ze dodajesz kogos na #czarnolisto tylko to zrob.


Jestes idealnym przykladem urazonej patusiary ( )

Wolę mieć u siebie fame mma niż chorą psychicznie atencjuszke jako dziewczynę jak Ty.


Ja po prostu kliknalem na twoj profil zerkajac na pierwsza strone wpisow. Ty natomiast przegrzebujesz moj caly profil zeby znalezc cokolwiek czym mozna mi #!$%@? ( )

Owszem bylem z
  • Odpowiedz
  • 0
@doskonale_sobie_radzisz Przejrzałeś mój profil głównie po to, by sam się do czegoś dopieprzyć, więc może zamiast kogoś umoralniać warto zacząć od siebie. Życzę Ci byś lepiej pożytkował swój czas skoro jesteś tak pozytywnym, #!$%@? człowiekiem. :)
  • Odpowiedz