Wpis z mikrobloga

Uwaga, teraz nastąpi odkrycie, którego się nie spodziewaliście. #tinder #badoo itp. to zwyczajne gunwo. Trzymam tam konta chyba z masochizmu. Goście nie potrafiący zbudować choć jednej ciekawej i dłuższej niż 3 wyrazy wypowiedzi. Goście, którzy moje starania w kierunku rozwinięcia rozmowy ucinają odpowiadając 1-2 wyrazami. Goście, z którymi rozmowa kończy się na wymianie powitań. Różni "samotni ojcowie", niedoyebani (umysłowo) potomkowie Casanovy itp. Jedyni, którzy tam starają się rzeczywiście coś włożyć w rozmowę to obcokrajowcy. No ale raz, ze wiadomo, że im chodzi tylko o bzykanie, a dwa, że jeśli nawet nie, to i tak raczej trudno byłoby chcieć wchodzić z nimi w związki. Jak mówił klasyk: chooi, doopa i kamieni kupa. #gownowpis #zalesie
  • 49
  • Odpowiedz
@Zelber: wiesz, staram się robić dwie rzeczy: trzymać RiGCz i pracować nad sobą. Ale niestety figury w kształcie klasycznej "klepsydry" bez operacji nie osiągnę. Bo mam raczej "chłopięcą" sylwetkę (tak, genetyka to kobieta negocjowalnego afektu). Co do inicjatywy - nie siedzę jeszcze całkiem w piwnicy, chodzę np. na różne "eventy" związane z moimi zainteresowaniami, ale już widzę, jak podchodzę na którymś z nich do jakiegoś faceta i zaczynam z nim
  • Odpowiedz
@AnalnyNiszczyciel: jasne, wierzę, że ktoś miał szczęście poznać na tych apkach jakąś fajną osobę i stworzyć z nią związek. Nie chodzi mi o generalizowanie, ale opisanie własnych doświadczeń, które bynajmniej nie wróżą mi takiego szczęśliwego zakończenia z tymi aplikacjami. Tindera już nie mam, bo mi się wykrzaczył i nie mogę ponownie założyć konta. Nad zlikwidowaniem badoo myślę bardzo intensywnie i już prawie to zrobiłam. Ale z drugiej strony... jak już
  • Odpowiedz
@pijekubusplay:

Albo wybierasz naładniejszych 7,8/10 i sie dziwisz że niechętnie piszą do niezbyt ładnej.


Jak znam zycie to właśnie to jest najbardziej prawdopodobna przyczyna, zapewne lajkuje wyłącznie kolesi typu chad lajt z dobrymi zarobkami i szok, ze ci maja wywalone na rozmowy z nią. Przeciętny moreczek taki 4-5/10 to byłby w szoku, ze jakakolwiek różowa się do niego odezwała
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: stara śpiewka. I trochę już nudna, wiesz? Mam normalne, nieprzerobione zdjęcia. Jasne, że nie swipuję kolesi w stylu "sebek" i "szlachta nie pracuje" ("Harvard" też odpada). Więc zdarzają się różni. A jak już x razy pisałam - Polska to nie jest kraj chadów. Chadów widziałam tylko zagranicą. W Polsce ich zwyczajnie nie ma.
To raz. A dwa - skoro ci "nie sebkowie" i "nie szlachcice" mnie #!$%@?ą, to chyba
  • Odpowiedz
@NerwowyJegomosc: nie szukam żadnego "potwierdzenia" ani "atencji". Po prostu, jako że aplikacje randkowe to nie jest temat, który chciałabym poruszać z moimi znajomymi (bo by mnie wyśmiali, nawet jeśli tylko za moimi plecami), a chciałabym z kimś pogadać na ten temat, piszę tutaj.
  • Odpowiedz
po prostu spróbuj przestać myśleć schematycznie.


@KatpissNeverclean: Moje schematyczne myslenie zbudowaly... relacje kolezenskie z rozowymi z pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ilez tez sie nasluchalem narzekan od takich przecietnyuch z wygladu, ale z duza doza rigczu, ze nie moga nikogo poznac, faceci na tinderze nie chce odpisywac, zawsze prosilem o pokazanie z kim ich paruje oczywiscie przewaznie typy nowobogackiego korposzczura z szsciopakiem, czyli jak na polskie
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: o tym, że faceci przesuwają w prawo prawie wszystko wiem od dawna i nie zwracam nawet na to uwagi. Zastanawiające jest to, że potem zaczynają rozmowę, której nie mają zamiaru w żaden sposób rozwijać. A nawet sabotują moje wysiłki na tym polu. Jasne - mogą się w międzyczasie rozmyślić i nie chcieć po prostu ze mną gadać, ale np. przykład gościa, o którym pisałam w poprzedniej wypowiedzi, którego zachowanie
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: Może po prostu im się nudzi, może trzymaja sobie klilka opcji rezerwowych. O to samo pytałem koleżanki, po co one pisza z typami, po których widać, że sie o nie staraja, ale to i tak nie ma szans bo im sie nie podobają. Jaka odpowiedzi otrzymalem? A bo to tak fajnie sobie popisać, smieszny jest, aaa nudzi mi sie to sobie pisze itp tak wiec mysle, ze tutaj moze
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: mam poczucie, że to "z nudów". No i oczywiście pełną świadomość, że jestem tylko jedną z nie wiadomo ilu opcji. Przerąbane generalnie. Nie wiem, jak ludziom w ogóle udaje się coś osiągnąć na tych apkach.()
  • Odpowiedz
No ok, jak się komuś nie podobam, to po co w ogóle zaczynać rozmowę?


@KatpissNeverclean: z nudów, z chęci TYLKO popisania, też tak czasem mam :)
Ogólnie daj tinderowi jeszcze miesiąc, dwa i dopiero wydaj opinie bo jak dla mnie jesteś niecierpliwa jak cholera.
Czemu nie zagadasz do faceta sama, to kiedy idziemy na spacer, kiedy kawa? Albo kiedy masz czas na bzykanko jeśli tego szukasz? ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: może i nie mam cierpliwości, ale nie chciałabym też siedzieć do 40-stki (a to już za parę lat) na takich aplikacjach w nadziei nie wiadomo na co.
Na szczęście nie jestem gruba, ani otyła. Pilnuję się, ćwiczę, biegam itd. Zresztą takie "fitnesowe" tematy bardzo mnie interesują. Nie określiłabym siebie jako zaniedbanej. Z ostatnim punktem jest jednak problem - fakt, wyglądam właściwie "niekobieco", no ale oczywiście nie jak takie różne
  • Odpowiedz