Wpis z mikrobloga

Uwaga, teraz nastąpi odkrycie, którego się nie spodziewaliście. #tinder #badoo itp. to zwyczajne gunwo. Trzymam tam konta chyba z masochizmu. Goście nie potrafiący zbudować choć jednej ciekawej i dłuższej niż 3 wyrazy wypowiedzi. Goście, którzy moje starania w kierunku rozwinięcia rozmowy ucinają odpowiadając 1-2 wyrazami. Goście, z którymi rozmowa kończy się na wymianie powitań. Różni "samotni ojcowie", niedoyebani (umysłowo) potomkowie Casanovy itp. Jedyni, którzy tam starają się rzeczywiście coś włożyć w rozmowę to obcokrajowcy. No ale raz, ze wiadomo, że im chodzi tylko o bzykanie, a dwa, że jeśli nawet nie, to i tak raczej trudno byłoby chcieć wchodzić z nimi w związki. Jak mówił klasyk: chooi, doopa i kamieni kupa. #gownowpis #zalesie
  • 49
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: Wydaje mi się, że normalni faceci to raczej rzadko korzystają z takich stron, osobiście będąc przegrywem nawet nie widzi mi się instalować tej apki, a osobiście pogadać lubię, poznawać innych ludzi niezbyt bo zazwyczaj trafiam na kobiety z Twojego opisu, że odpisują 2-3 wyrazami i jakoś tak nudzą mnie. Może czas w rlu popoznawać osoby?
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: Może za niska samoocena, brak pewności siebie. Ja to zawsze siebie oceniam na motzne 8/10, ale brak pewności siebie z czym idzie problem z zagadaniem czy też mój charakter (za dużo gadam i jestem dziwakiem) odstrasza potencjalnych ludzi, którzy pomogliby wyjść mi z przegrywu.
@murzynekkk: +1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: nie wątpię, że problem leży po mojej stronie: raz, że nie jestem ładna, a dwa, że owszem nie za bardzo potrafię prowadzić small talki. Ale przynajmniej się staram. Tylko tadruga strona w ogóle nic z siebie nie daje. Zazwyczaj czuję się jakbym przed kimś "pajacowała".
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: no to masz odpowiedź, ale radziłbym ci jeszcze na tinder popróbować, bo nigdy nie wiadomo kto napisze :) Do mnie od 3 dni zadna nie napisała a wczoraj dwie pod rząd nawiązały do opisu i piszą elaboraty na kilka zdan. Albo wybierasz naładniejszych 7,8/10 i sie dziwisz że niechętnie piszą do niezbyt ładnej.
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: dobijają mnie takie wpisy, bo moim zdaniem jest dokładnie odwrotnie. Przez trzy tygodnie udało mi się spotkać tylko dwie dziewczyny które były w stanie inteligentnie rozmawiać i obie mają dzieci, które ukrywają. I co terass? Wychodzi na to, że starają się i inwestują nie tylko w nowe kosmetyki te dziewczyny, które mają silną motywację (dzieci). Zdecydowana reszta jest powierzchowna i leniwa.
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: Sprawa dotyczy również płci przeciwnej, odpisują jak jakieś niedoroby po dwa słowa, czasami same zaczynaja rozmowe, ale tak ją prowadzą, ze zastanawiające jest, po #!$%@? w ogóle zaczęły. Coś odpisze, "no tak, rozumiem", "hahaha, nie dziwie się". Jak tak rozmawiają w życiu realnym, to wątpię, ze potrafią nawet kupić paczke petów w kiosku.
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: Ale przecież masz 10000 orbiterów, tak pisali na tagu przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety, ale znowu potwierdzają się moje obserwacje dotyczące dobierania się w pary. Nie ma grupy ludzi(przegrywy na ten tytuł nie zasługują ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), która miałaby bardziej #!$%@? w tych kwestiach niż normalne, ogarnięte życiowo różowe z RiGCZ(a takie sprawiasz wrażenie po aktywności na wykopie), ale
  • Odpowiedz