Wpis z mikrobloga

370913,37 - 10,62 = 370902,75

Dystans: 10,62 km
Czas: ◷01:12:30
Tempo: 6:50 min/km

Przygotowania do maratonu: tydzień 1/16

Rozbieganie.

Miało być 12-14 km. Nie wyszło. Z trzech powodów:
1. Zaspałam. Zamiast wstać jak człowiek około tej 6:30, przewróciłam się na drugą stronę i oczy otworzyłam dopiero po 7. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zanim się zebrałam była już prawie 8. I zapłaciłam za to dość sporą cenę, bo...
2. ... słońce zdążyło już bardzo wstać i robiło się coraz cieplej - niby odczuwalna miała być ~20 stopni. Było jakieś milion i po prostu się przegrzałam, mimo iż miałam ze sobą wodę...
3. ... ale woda mi się około 9 km skończyła i stwierdziłam, że nie będę na siłę robić tych 3 km, bo po prostu zaczęłam się coraz słabiej czuć.

Dodam do tego, że po wczorajszej saunie nogi były dzisiaj jakieś takie... no posaunowe. xD Ale chociaż tempo udało mi się utrzymać takie, jakie zakładałam. No i plan minimum to było 10,5 km, a to osiągnęłam.


Tydzień uważam za naprawdę bardzo dobry. 5 biegów (jeden "gratis"), łącznie 38,12 km. Do tego jeden trening uzupełniający (spinning). Miał być jeszcze basen, ale chyba przełożę go na jutro - dzisiaj mam ochotę w końcu odpocząć i ogarnąć kilka rzeczy na uczelnię, dzięki czemu będę mieć więcej wolnego w przyszłym tygodniu. ʕʔ A ten czas bardzo mi się przyda, bo w czwartek w końcu (po 8 tygodniach) jadę do domu. A tam czekają mnie lasy i podbiegi. Nie ukrywam, że kusi mnie zrobienie w weekend kolejnych 3 biegów pod rząd. W końcu dobrze by było wykorzystać to ukształtowanie terenu, skoro już będę je miała na wyciągnięcie ręki. ()

Miłej niedzieli Mirki!

#biegajzwykopem #bieganie #kinjabiega

#sztafeta #ruszwroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 4
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kinja: bardzo ładnie. W taką pogodę powinny być dodatkowe punkty za samo wyjście z domu. Pewnie przy 10 stopniach mniej tętno by nie było takie szalone.

  • Odpowiedz
@sz-n: Akurat tętno to ja na takim poziomie ostatnio mam, chociaż zapewne przy tym tempie i niższej temperaturze lekko niższe by było. W każdym razie nie da się ukryć, że temperatura mnie dzisiaj po prostu zmiotła. Tydzień temu około tej 15 nie było mi tak ciepło jak dzisiaj o tej 8. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kinja: podziwiam, już o 7 jak kończyłem konkretnie przypiekało, po 8 to już regularny upał był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miłej niedzieli!
  • Odpowiedz