Wpis z mikrobloga

Tak to się musiało skończyć. Agenci z LGBT w moderacji w końcu pękli!

Prawdę mówiąc nie wiem do czego konkretnie pija, ale wiem że puściły im nerwy ze względu na moją dzisiejszą krytykę parady równości w Zielonej Górze, w której przedstawiłem, a właściwie zacytowałem, niezadowolonych mieszkańców. Jeden cytat powtórzyłem w innym wątku i dałem linka do poprzedniego zakopanego, więc nie może być mowy o manipulacji głosami! Przyjmuję ostrzeżenie, choć nie wiem za co i jestem dumny z tego, że tak postąpiłem ( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°) ͡°)

#dyskryminacja #moderacja #lgbt #wykop #ciekawostki
Pobierz bioslawek - Tak to się musiało skończyć. Agenci z LGBT w moderacji w końcu pękli!

...
źródło: comment_claNha1BapK9E0b3iWFQtTN2XPSLW57D.jpg
  • 40
@DzikiBomber: Jeśli sobie tam żyją to niech żyją, ale nie w momencie gdy zaczynają żadać praw do adopcji dzieci i mówią o normalności i że to to samo. Jest potwierdzone że dziecko podświadomie dąży do swojej płci, tzn. czerpie wzorzec od osobnika swojej płci. Ponad to matka i ojciec zapewniają najbardziej optymalny rozwój dziecka, każde coś daje czego inny nie może dać. A ktoś przychodzi jakiś homoseksualista albo jego zwolennik i
@maciejmaximus wolał bym mieć rodziców tej samej płci niż gnić w polskim domu dziecka. Mam znajomych wychowywanych tylko przez matke, naprawdę normalne chłopaki, a wzorca męskiego nie mieli. Homoseksualizm to nie jest coś co się przejmuje od patrzenia, mam znajomych homo, a jakoś inni faceci do tej pory mi się nie podobają.
@interman a jak dzieci widzą parę, kobiete i mężczyzne to i im mówie, że się nawzajem zapinają i że to jest normalne? Nie, można wytłumaczyć dziecku, że te osoby się kochają i chcą razem spędzić życie jak jego rodzice.
A ja byłem wychowywany tylko przez matkę i często pomagały w tym siostry bo są dużo starsze i zawsze czułem ogromną tęsknotę za ojcem, nikt mi nie pokazał jak być mężczyzną. Ostatnio nawet widziałem film, nie jakiś zakłamany, gdzie przedstawiano wyniki badań o osobach bez ojca. M.in. ponad 80% osób w więzieniach w stanach to ludzie którzy nie mieli ojca, 75% bezdomnych nie miało ojca i wiele innych takich smutnych informacji. Nawet
"oszustwo" ( ) To już jest wyższy poziom głupiego zgłaszania


@kaganiec_oswiaty: Jeżeli rzeczywiście, to przynajmniej widać jak moderacja sprawdza donosy. Dostałem ostrzeżenie bez weryfikacji zasadności zgłoszenia?
@Zamaskowany_Kotek: znasz odpowiedzi, które Ci wystarczają do funkcjonowania i nie zagłębiasz się po więcej, tak samo jest z wiarą, ludzie przyjmują to za pewnik, żeby nie zawracać sobie głowy czymś co i tak nie zmieni ich istnienia jako takiego. Niektórzy po prostu chcą więcej, czy można Cię za to winić? Nie.
Nie rozumiem, co oznacza Homofobia


@Asussonicmasterr:
Co to konkretnie jest HOMO-FOBIA❓, bo dla tych od LGBT nawet Bóg jest homofobem, a nawet czołowym homofobem - natomiast treść Biblii, to mowa nienawiści❗️Jeżeli o taką "homofobię" chodzi, to ja jestem dumny z moich rodaków i orędownikiem tego typu postawy.

Aktywiści i zwolennicy LGBT mają 2 problemy:

1. Nie potrafią z naukową rzetelnością zdefiniować czym jest HOMOFOBIA.

2. Nie potrafią z naukową rzetelnością zdefiniować
wolał bym mieć rodziców tej samej płci niż gnić w polskim domu dziecka. Mam znajomych wychowywanych tylko przez matke, naprawdę normalne chłopaki, a wzorca męskiego nie mieli. Homoseksualizm to nie jest coś co się przejmuje od patrzenia, mam znajomych homo, a jakoś inni faceci do tej pory mi się nie podobają.


@DzikiBomber: Obalenie kolejnego mitu homopropagandzistów: „Istnienie patologicznych rodzin heteroseksualnych usprawiedliwia adopcję dzieci przez pary homoseksualne”

https://bioslawek.wordpress.com/2019/03/31/obalenie-kolejnego-mitu-homopropagandzistow-istnienie-patologicznych-rodzin-heteroseksualnych-usprawiedliwia-adopcje-dzieci-przez-pary-homoseksualne/

https://bioslawek.wordpress.com/2019/03/25/najpotezniejsze-zagrozenia-dla-dzieci-adoptowanych-przez-rodziny-jednoplciowe-wywiad-z-lesbijkami-wychowujacymi-dziecko/

Wróćmy do fragmentu
Pobierz bioslawek - > wolał bym mieć rodziców tej samej płci niż gnić w polskim domu dziecka....
źródło: comment_88lATONeuNyj7AO6vFl1lUAx5TvPBzcf.jpg
@bioslawek: Ale ta kontrargumentacja tez jest płytka, to że dziecko może być wyśmiewane w szkole ze względu na twoją sytuację nie jest powodem by nie mieć dzieci. Jeśli ktoś jest biedny i są jakieś dzieci które śmieją się z tego że jest się biednym nie oznacza to że rodzina jest zła, oznacza to że rówieśnicy są kijowi, co mamy robić? Zabierać dzieci rodzicom jeśli dziecko jest wyśmiewane w szkole? To głupie.
Ale ta kontrargumentacja tez jest płytka, to że dziecko może być wyśmiewane w szkole ze względu na twoją sytuację nie jest powodem by nie mieć dzieci. Jeśli ktoś jest biedny i są jakieś dzieci które śmieją się z tego że jest się biednym nie oznacza to że rodzina jest zła, oznacza to że rówieśnicy są kijowi, co mamy robić? Zabierać dzieci rodzicom jeśli dziecko jest wyśmiewane w szkole? To głupie.


@Kagerus:
Pobierz bioslawek - > Ale ta kontrargumentacja tez jest płytka, to że dziecko może być wyśmie...
źródło: comment_RqgdrmtM8Ff48rZGKvfNDXd4wfSAeinI.jpg
@frrua: Zrozum, że gdyby lgbtrtvagd nie kłamali kim są, to nikt by się z nich nie „naśmiewał”. Oni są tak samo zabawni jak grubasy co twierdzą że otyłość jest ok