Wpis z mikrobloga

Tak to się musiało skończyć. Agenci z LGBT w moderacji w końcu pękli!

Prawdę mówiąc nie wiem do czego konkretnie pija, ale wiem że puściły im nerwy ze względu na moją dzisiejszą krytykę parady równości w Zielonej Górze, w której przedstawiłem, a właściwie zacytowałem, niezadowolonych mieszkańców. Jeden cytat powtórzyłem w innym wątku i dałem linka do poprzedniego zakopanego, więc nie może być mowy o manipulacji głosami! Przyjmuję ostrzeżenie, choć nie wiem za co i jestem dumny z tego, że tak postąpiłem ( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°) ͡°)

#dyskryminacja #moderacja #lgbt #wykop #ciekawostki
bioslawek - Tak to się musiało skończyć. Agenci z LGBT w moderacji w końcu pękli!

...

źródło: comment_claNha1BapK9E0b3iWFQtTN2XPSLW57D.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@frrua: Nie rozumiem, co oznacza Homofobia , ja się nie boję tych ludzi, tylko martwię się o nich, bo choroba psychiczna nie wybiera ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak ludzie ze szpitala psychiatrycznego nie powinni np pracować w elektrowni atomowej czy innych poważnych zawodach, tak grupa szaleńców tzw gejów nie powinna rządzić większością zdrowych ludzi .
  • Odpowiedz
@frrua: Zależy co masz na myśli, osoba która rodzi się z wadami kończyn, lub następuje wypadek po którym taka osoba niestety jeździ na wózku, to nie jest jej wina prawda ?, i ta osoba ma zapewnioną opiekę medyczną , bo może się leczyć, natomiast osoby chore psychicznie (gEJE) powinny być leczone, a pewna grupa osób wmawia tym chorym ludziom( gEJOM) , że są zdrowi a tak nie jest i ta
  • Odpowiedz
@DzikiBomber: Słuchaj, wiara w dziadka na chmurce ma swoje powody, 1 nie wiesz po co żyjesz , skąd się wziął świat , dlaczego żyjesz i po co żyjesz skoro zaraz umrzesz , więc chcąc nie chcąc nie masz pewności czy Bóg jest czy go nie ma , na twoje szczęście , każdy umrze i wtedy się dowie, natomiast z sodomitami jest inna sprawa kaloszy .
  • Odpowiedz
@Asussonicmasterr: tak jak Ty masz prawo wierzyć w dziadka na chmurce, bo masz swoje "powody", tak samo oni w cywilizowanych krajach mają prawo do małżeństw, bo mają swoje powody. To co Twoje tolerujesz i chcesz, żeby inni to zrozumieli i tolerowali, ale zrozumieć kogoś innego i tolerować go ze względu na jego poglądy, to już nie, przebija was możliwość czegoś takiego.
  • Odpowiedz
@Asussonicmasterr: Chcę tylko nadmienić, że w dzisiejszym przeludnionym świecie bycie gejem jest bardziej 'zdrowe' dla ekosystemu niż płodzenie dzieci. Na Ziemi powinno być tak około miliard ludzi żeby było git.
  • Odpowiedz
@DzikiBomber: Odwracając pytanie, śmiejesz się że inni wierzą w dziadka w chmurce ale sam optujesz że geje są rodziną? Co za bełkot. Bo mają swoje powody.... no tak czyli zaprzeczanie naturze w imię chorej ideologii lgbt, co jest sprzeczne z naturą. Dziwne że człowiek wierzący w Boga wierzy w niego, ale tu na ziemi jest realistą, niewierzący natomiast często powołują się na naukę i naturę czy też rozum, a sami
  • Odpowiedz