Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@a-one: aha. Jak tylko udało mi się połączyć telefon z komputerkiem dostałem info a dostępnej aktualizacji, oczywiście postąpiłem zgodnie z instrukcją :)
@Wycu91: Możesz rzucić linkiem do sprzedawcy? A drugie pytanie: - Czy jesteś zadowolony z zakupu i czy latwo ogarnąć funkcje tego komputerka i jak jest z prowadzeniem po wgranym śladzie .gpx. Czy trzeba wyrzucać z pamięci zarejestrowane trasy, bo jest mała pojemność? Ile tras mozna mieć mniej więcej?
@Jerzu: link
Czy jestem zadowolony. Tak. Ale zaznaczam, że dotychczas korzystałem z baaardzo podstawowego licznika, także dla mnie efekt WOW, zwłaszcza jak na komputerku pojawiło mi się powiadomienie z instagrama:D
Funkcje ogarnia się dość łatwo. Albo z poziomu komputerka, albo z poziomu telefonu po sparowaniu - wygodniej.
Mamy bodajże 6 konfigurowalnych ekranów gdzie można upakować do 8 informacji, chociaż nawet nie próbowałem, na jednym mam 5 i dla mnie jest to
@Wycu91: Dzięki za link, cena jest rzeczywiście atrakcyjna. Czy w komplecie jest jakieś mocowanie do niego, bo nijak nie mogę doczytać, co wchodzi w skład przesyłki.