Wpis z mikrobloga

Piątek wieczór. Wiosenna ciepła noc. To dziś wielu nastolatków zazna tzw. motylków w brzuchu i pierwszych doświadczeń miłosno-seksualnych. Wyobraźcie sobie, że spacerujecie za rękę z dziewczyną, dziewczyną waszych marzeń: z klasy, ze szkoły, a może okolicy - obojętnie. Idziecie sobie trzymając się za ręce po czym ona nagle wybiega przed was, patrzy w oczy i nieśmiało mówi "wiesz mirek, bo ja... bo ja bardzo cię lubię". Po czym wspina się na palcach, zbliża swoje usta do waszych, przymyka oczy po czym daje wam nieśmiałego całusa. Czujesz, że to odpowiedni moment, więc odwzajemniasz pocałunek, mocno ją przytulasz i całujesz dalej. Po dłuższej chwili przestajecie, uśmiechacie się do siebie i idziecie dalej. Już wiecie, że to będą dobre wakacje...

Mi niestety tego nie dali. Dostałem za to upokorzenia, wstyd, lęki i głód. Jeżeli jesteście młodzi macie jeszcze czas. Naprawcie co możecie i działajcie. Pamiętajcie, że starsi nie zawsze mają rację i są mądrzejsi. To tylko takie gadanie, żebyście zamknęli mordy i siedzieli cicho. W razie jakichś pytań - piszcie.

#feels #przegryw #milosc #zwiazki
LajfIsBjutiful - Piątek wieczór. Wiosenna ciepła noc. To dziś wielu nastolatków zazna...

źródło: comment_3dI8a1Gvq3PkZkAPX003IeOQOyzL4Zjh.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde powiem Wam, że to niby p--------e tak nie mieć nigdy dziewczyny, ale jak już tego doświadczysz, to w sumie trochę strata czasu. Kobiety zajmują czas na samorozwój, nie mówią nic mądrego za bardzo, nie rozwijają. Jak Cię mierzi, to se zwal i się ucz, by mieć hajs na wycieczki, jednorazówki, ciuchy, n-------i i modele do sklejania ot co.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: ehhh, ja to tak daleko wszedłem w przegryw że nawet już nie chce być z nikim w związku. Jak też dojdziesz to tego poziomu to pamiętaj, że lajkowanie postów o p0lkach to cały czas jest obowiązek. Pozdro z fartem xd
  • Odpowiedz
@Amerykanski-Naukowiec: Jak myślisz da się z tym pogodzić? Nie sądzę( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie przymkniesz oczu widząc szczęście innych, z doświadczeń które przychodzą im z taką łatwością, kiedy dla Ciebie są równoznaczne z wejście na K2 bez sprzętu do wspinaczki górskiej, będąc sparaliżowanym.
  • Odpowiedz