Wpis z mikrobloga

Piątek wieczór. Wiosenna ciepła noc. To dziś wielu nastolatków zazna tzw. motylków w brzuchu i pierwszych doświadczeń miłosno-seksualnych. Wyobraźcie sobie, że spacerujecie za rękę z dziewczyną, dziewczyną waszych marzeń: z klasy, ze szkoły, a może okolicy - obojętnie. Idziecie sobie trzymając się za ręce po czym ona nagle wybiega przed was, patrzy w oczy i nieśmiało mówi "wiesz mirek, bo ja... bo ja bardzo cię lubię". Po czym wspina się na palcach, zbliża swoje usta do waszych, przymyka oczy po czym daje wam nieśmiałego całusa. Czujesz, że to odpowiedni moment, więc odwzajemniasz pocałunek, mocno ją przytulasz i całujesz dalej. Po dłuższej chwili przestajecie, uśmiechacie się do siebie i idziecie dalej. Już wiecie, że to będą dobre wakacje...

Mi niestety tego nie dali. Dostałem za to upokorzenia, wstyd, lęki i głód. Jeżeli jesteście młodzi macie jeszcze czas. Naprawcie co możecie i działajcie. Pamiętajcie, że starsi nie zawsze mają rację i są mądrzejsi. To tylko takie gadanie, żebyście zamknęli mordy i siedzieli cicho. W razie jakichś pytań - piszcie.

#feels #przegryw #milosc #zwiazki
LajfIsBjutiful - Piątek wieczór. Wiosenna ciepła noc. To dziś wielu nastolatków zazna...

źródło: comment_3dI8a1Gvq3PkZkAPX003IeOQOyzL4Zjh.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful Nikomu tego nie dano Mironie. Nigdy w życiu żadna świnia nawet do mnie nie zagadała pierwsza (no dobra ze dwa razy) a Ty myślisz że Ci się w ślinę będzie rzucać.
Rozwiń proszę czego Ci nie dano i w jaki sposób starsi przeszkodzili Ci w świniobraniu.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful tęsknię za tymi motylkami w brzuchu, spotkaniami po lekcjach, buntowaniu sie przed rodzicami byle by moc spotkac sie z tą drugą osobą, randkami po lekcjach w parku. Kiedy to wszystko znikło? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
po czym ona nagle wybiega przed was, patrzy w oczy i nieśmiało mówi "wiesz mirek, bo ja... bo ja bardzo cię lubię". Po czym wspina się na palcach, zbliża swoje usta do waszych, przymyka oczy po czym daje wam nieśmiałego całusa.


@LajfIsBjutiful: i w tym jest własnie Wasz problem przegrywy (przyznam, że nie jedyny, ja przyznajję, że będąc niskim, brzydkim, wycofanym jest o wiele trudniej). Po pierwsze macie urojenia po drugie
  • Odpowiedz