Wpis z mikrobloga

Wykopek z malym #!$%@? - depresja, samobojstwo i wyzywanie kobiet. A taki Rafatus z mikro #!$%@? - wixa na calego, #!$%@?, ruchanie dziwiek na su i jeszcze opowiada ze se zrobi operacje #!$%@? ale ostatnie co mozna mu zarzucic to to ze ma jakikolwiek kompleks. POZYTYWNE MYSLENIE MORDY! #rafatus #patostreamy #logikaniebieskichpaskow
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wstawajzs: Akurat dla facetów ma znaczenie, mały #!$%@? jednocześnie obniża pewność siebie u typów podczas seksow - nie wiem jak z nim, ale ja bym się z wstydził przed moim różowym rozebrać jakbym miał takiego fiflaka jak on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wstawajzs: Ja tutaj pisze ze dla faceta ma rozmiar znaczenie, mam #!$%@? czy ma znaczenie dla kobiet czy nie. Oczywiście, ze dużo kobiet udaje orgazm, ale to świadczy tylko o tym, ze facet jest #!$%@? w wyrze, albo panienka tak słabo się dyma, ze facet ma #!$%@? i chce spuścić tylko z kija ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Slonikakrobata: Napisze jeszcze raz, bo chyba nie w temacie jesteś. Pisałem o tym, ze rozmiar ma znaczenie dla FACETA, bo mały #!$%@? obniża takiemu typowi od razu pewność siebie. Nie musisz mi tłumaczyć jak wyglądają narządy rozrodcze kobiety, bo zapewne mam trochę więcej lat niż ty ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Slonikakrobata: Dalej nie rozumiesz o czym ja piszę... ech...wytłumaczę ci to najbardziej łopatologicznie jak potrafię.

Konwersację zacząłem od wpisu @wstawajzs , cytuję: "MessyD: ile masz lat, jesli myslisz, że rozmiar ma znaczenie?" gdzie odpowiedziałem, że dla kobiety może i nie ma znaczenia, ale dla większości facetów ma z tego względu, że siedzi mu to w psychice - obniża się jego pewność siebie w łóżku z automatu, zastanawia się czy
  • Odpowiedz