Wpis z mikrobloga

Cześć!
Czy i jaki bootcamp możecie polecic z #python lub #datascience w Warszawie? Chodzi mi o coś, co pomoze sie przekwalifikować (umiem w pythona troche, ale to wiedza nieuporzadkowana, poza tym brak papiera tez chyba jest problemem). "Naucz sie samemu" nie sprawdziło sie przez ostatnie lata (mam normalna prace, zabierająca sporo czasu, ktorą chetnie rzuce ;) ).
Ew. jakie szkoły możecie polecić?
Znalazlem cos takiego: http://kodolamacz.pl/bootcamp-datascience/ i nie wiem czy jest to warte tych pieniedzy (kredyt bede musiał wziąć)
#pracait #praca #programista15k #naukaprogramowania
  • 11
  • Odpowiedz
  • 3
@Scaab najpierw się zastanów czemu nauka we własnym zakresie się nie sprawdziła. Bo owszem, bootcamp może pomoc ale nawet jeśli jakimiś cudem po nim dostaniesz prace to i tak czeka cię samodzielna nauka po 10-20 godzin tygodniowo poza godzinami pracy przez kilka lat. Więc jak teraz pracujesz po 40 godzin w tygodniu i nie masz czasu to potem też go nie znajdziesz
  • Odpowiedz
@Scaab: zastanów się dlaczego najczęściej w ofercie pracy pada hasło: Phd/Master student. Ponieważ Ci ludzie może nie potrafią dobrze programować i cisnąć bajery do Pań z HR, za to potrafią szukać i uczyć się na własną rękę. Tobie też proponuje zacząć od takiego nastawienia. Może zamiast bootcamp zrób sobie kurs na coursera/edx albo udacity. Ta ostatnia strona ma naprawdę świetne kursy, znam ludzi którzy kończyli niektóre specjalizacje i dostawali pracę (może
  • Odpowiedz