Wpis z mikrobloga

Gratulacje! A w #poznan#poznan zajebiscie teraz zrobili 50% zniki na mpk więc śmigamy sobie z @ytany za pół ceny ja jeszcze we wrześniu do kompletu dorzucę I stopień i za 12 ziko / rok ♡ ;p

Tak trzymaj Mireczku(ʘʘ)( ͟ل͜)
  • Odpowiedz
@ytany: Szapo-k---a-ba! Dużo dobrych uczynków! Ja sam w poprzednim tygodniu odbierałem drugą odznakę, miłe uczucie ;) Powodzenia!
@Hansek: We Wrocławiu można wszystko praktycznie od ręki załatwić (chyba, że brakło im odznak czy legitymacji). A że PCK jest naprzeciwko RCKIKu to jest dość mocno po drodze ;)
@Dipolarny: Też czegoś takiego się spodziewałem jak 1. raz korzystałem w przychodni z książeczki, ale o dziwo i pielęgniarka na
  • Odpowiedz
@Hansek: Tak, zaświadczenie o ilości oddanej krwi - w rejestracji rckik Pani mi wypisała w parę minut. Później z tym zaświadczeniem do pck. Tutaj również wypisanie legitymacji trwało parę chwil, równolegle wypisałem otrzymany wniosek. Z legitymacją II stopnia pojechałem (rowerem :P ) do punktu MPK gdzie w parę sekund wgrano mi ulgę :)
  • Odpowiedz
@Bombel3271: oddawanie krwi jest prostą sprawą, chociaż zdaję sobie sprawę, że nie dla wszystkich (z różnych przyczyn). Cieszę się więc, że sam mogę to robić i póki zdrowie pozwoli będę odwiedzał punkty poboru krwi wierząc, że nie wszystkie oddane przeze mnie składniki stają się towarem handlowym :)
  • Odpowiedz
A tak mi przyszło do głowy coś może głupiego a może nie.. Jeżeli ktoś chciałby iść pierwszy raz oddać krew w Poznaniu a z jakiś powodów nie chciałby tego robić sam to mogę też tam BYĆ.. no to wymyśliłem.
  • Odpowiedz
@ytany również przyłączam się do apelu. Chętnie potowarzyszę wszystkim tym, którzy chcą pierwszy raz oddać krew lub (co bardziej preferuje) plytki krwi.!!! Co miesiąc mogę chodzić o ile zgramy się z terminami
  • Odpowiedz
  • 0
@Pociongowy właśnie do autobusów chodzę w weekend ale chciałbym na separator zacząć chodzić. A mogę tylko w soboty. Może w Warszawie się da.
  • Odpowiedz
@nasyd nie wiem czy będą aż tak chętni na twoje plytki. Zadzwoń w ciągu tygodnia do rckik i zapytaj jak się zapatruja na to. Wiem że 0+ chętnie biorą ale co do reszty wiem że wolą jakas czesc na krew pełna brać. Zorientuj się najpierw. ;)
  • Odpowiedz