Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@antkowa: przelewaj delikatnie i powoli, z wyczuciem, miloscia, szacunkiem i skupieniem. Przelewaj tak jakbys miala do czynienia z


Ps. Bez obrazy ale nie mam najmniejszego zamiaru krecic filmikow. Na YT jest ich od groma...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@antkowa: mnie też irytowalo nadawanie odpowiedniej predkosci wirowi. Wstaje rano, czlapie do kuchni by łychą wrzątek miszać. Rynce mi jeszcze śpią wiec miszam tak nieudolnie ze rozchlapuje ten wrząkek po ścianach, podlodze i oknnach przejeżdżajacego pociągu. Motorniczy spluwa w moim kierunku z odraza a ja rzucam w niego chochlą, ale nie trafiam. Pasazerowie otwieraja okna i gwiżdżą ma mnie...mowie ci, takie jaja wyszły ze hej...( ͡° ͜ʖ ͡°
@antkowa nie musisz dodawac octu ani soli. Musisz zagotowac wodę w garnku. Dla bezpieczenstwa rozbij jajko do szklanki albo miseczki zeby byc pewna ze nie rozbijesz żółtka. Drewnianą łyżką czy innym narzedziem mieszasz wodę tak zeby zrobil sie wir na srodku. Dodajesz jajko z naczynia na srodek tego wiru. Bialko scina sie dosc szybko a wir sprawia ze bialko otacza zoltko. 3 min lub odrobine mniej i powinno byc gotowe. ;)
Pobierz krasecz - @antkowa nie musisz dodawac octu ani soli. Musisz zagotowac wodę w garnku. ...
źródło: comment_RznhUWZqHol6rX8YL2HaUgp2K9ycMCbF.jpg
@krasecz: no więc postępuje zgodnie z instrukcją jak twoja... I rozbryzguje mi się na ściankach garnka, bo działa na nie siła odsrodkowa z wiru ( _)
Może mam jakieś zakrzywienie przestrzenne w domu które powoduje ze wir nie działa?
@cheeseandonion: wyprobowalam chyba z 5 różnych technik kręcenia wiru i naprawdę zmarnowalam 10 jajek na to xD niebieski mi musiał potem przez 3 dni parzyć melisę.
Jak zrobisz wir I wrzucisz jajka to kręcisz łyżką dalej czy już nie?
A jak robisz wir to taki do spodu garnka, czy byle się kręciło?
A garnek duży, średni, mały? Lepszy rondel?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@banjo: jak je wlewam do wrzątku to mi wychodza takie... takie w gorącej wodzie kąpane..( ͡° ͜ʖ ͡°) tu mi sie rozleje na boki, tam do dna przyklei.. a tak jak eida sobie juz niemal dochodzi tonka wtedy cyk telefon do elektrowni żeby wyłaczyli bo wibracje mam ma powierzchni wody. Oni przekładają wajche w dół. Tafla wody robi sie uspokaja i nieruchomieje. Siedzący na lodowce kot przestaje