Wpis z mikrobloga

Dziś kończy mi się umowa o pracę. Siedzę sobie spokojnie i czekam aż szef zadzwoni z prośbą o spotkanie. Już poinformowałam go, że jeśli mam zostać, to musi być bardziej hojny. Tylko szef jeszcze nie wie, że wczoraj dostałam ofertę pracy od zaraz, za dużo więcej i pewnie myśli, że dorzuci 3 stówy i zostanę, tym bardziej, że sama prowadziłam budowę, która trwać będzie jeszcze 3 miesiące.
A ja w sumie sama nie wiem co zrobić, rzucę monetą i się dowiem :)
#pracbazaproblems #pracbaza
  • 142
  • Odpowiedz
@rozowatoxa: Iść do nowej pracy, jeśli szef ma problem załatwić to jak człowiek na miesiąc przed końcem to szkoda na niego czasu. W ten sposób chce cię postraszyć, że zostaniesz bez kasy jeśli ostatniego dnia nie przyjmiesz jego nowych warunków, szkoda pracować dla takiego człowieka.
  • Odpowiedz
@Sabr: no właśnie problem jest taki, że to inżynier starej daty, ma naprawdę ogromną wiedzę i się można dużo od niego nauczyć. no i podchodzi do mnie jak człowieka. tylko niestety skąpiradło i kombinuje jak tu dać mniej
  • Odpowiedz
@rozowatoxa: Skoro maja dla ciebie umowę, to chca z toba dalej współpracowac.
Jeżeli kwota nie będzie cie satysfakcjonowała poporostu powiedz PM ze dobcze ci sie tu pracuje i chciała byś zostać ale masz inna oferte za xxxx i czy jest w stanie tyle dac. ja da albo da troszke mnie to bierz a jak przysknerzy to cześć jak czapka tylko bez palenia mostów - bo branża mała tak naprawde (zwłaszcza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozowatoxa: też mi się dzisiaj kończy umowa. Od jakiś 2 miesięcy mówiłem, że spadam z Krakowa i że generalnie nowej umowy nie biorę, ale i tak majster zapytał mnie przez telefon w środę na wieczór, czy aby nie chce przedłużyć. Ale nie bardzo mi się to widzi, więc dziś się rozstajemy. Jak w kolejnej robocie mam dostawać więcej, pracować zgodnie z zawodem (czyli siedzieć w sprzęcie, a nie robić wszystko
  • Odpowiedz
@rozowatoxa: Mirabelka, olej to. Czemu?

Zalety: względny spokój (strefa komfortu, no super!)

Wady:
-czas będzie leciał, a Ty będziesz tyrać i robić ekwiwalent zadań "seniora" za stawkę
  • Odpowiedz
@rozowatoxa: z ciekawości możesz podać więcej szczegółów jak wygląda ta druga oferta którą otrzymałaś? jak duża firma, miasto, jakie stanowisko i chociaż widełki? Ja z tej samej branży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz