Wpis z mikrobloga

Witam. Pierwszą przeglądarką która odpada Internet Explorer, który miał 70.56% głosów i zajmuje 5. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą przegladarkę internetową.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
Pobierz oba-manigger - Witam. Pierwszą przeglądarką która odpada Internet Explorer, który mia...
źródło: comment_vhMvi6d7zHUa45si7ST46g0v1ikHS8BR.jpg

Zagłosuj na najgorszą przeglądarkę internetową:

  • Safari 56.7% (2286)
  • Mozilla Firefox 10.9% (440)
  • Google Chrome 16.4% (663)
  • Opera 16.0% (646)

Oddanych głosów: 4035

  • 49
@oba-manigger już czuję ten ból dupy applarzy, że ich kochana przeglądarka, najlepsza na świecie odpadła. Smuteczek bo ktoś woli coś innego niż ja.


@WarmWeather: ja się nie dziwię, bo Safari na Windowsa zawsze ssało, a Maka mało kto ma. Jednak na Maku to solidna przeglądarka i według mnie dużo lepsza od Chrome. Ja korzystam mimo, że zainstalowane mam wszystkie. Na iPhone to samo
@oba-manigger: Przecież wiadomo, że wygra najgorsza obecnie przeglądarka - czyli chrome - bo najwięcej ludzi jej używa. Przecież to jest "zagłosuj na inna niż swoja przeglądarka" xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikizord: nie bo nigdy jej nie używali, a dlatego że to drugie IE.
Kod ci zadziała wszędzie, a na safari zawsze jakieś problemy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pamiętaj, że przeglądarka to nie tylko wyświetlanie stron jako użytkownik.

@oba-manigger: W tej ankiecie brakuje mi kilku przeglądarek. Taki Lynx, vivaldi, brave, edge (nowy i stary). :c