Wpis z mikrobloga

Witam. Pierwszą przeglądarką która odpada Internet Explorer, który miał 70.56% głosów i zajmuje 5. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą przegladarkę internetową.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
Pobierz oba-manigger - Witam. Pierwszą przeglądarką która odpada Internet Explorer, który mia...
źródło: comment_vhMvi6d7zHUa45si7ST46g0v1ikHS8BR.jpg

Zagłosuj na najgorszą przeglądarkę internetową:

  • Safari 56.7% (2286)
  • Mozilla Firefox 10.9% (440)
  • Google Chrome 16.4% (663)
  • Opera 16.0% (646)

Oddanych głosów: 4035

  • 49
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oba-manigger: w tej części się nie wypowiem bo nie wiem nic o safari. Powiem za to o tym jak nie znoszę Firefoxa. Mając dwa monitory często na jednym gram, a na drugim mam włączony youtube. Kiedy korzystałem z Mozilli wpieprzała tyle procesora, że przy bardziej wymagających tytułach było to prawie niemożliwe. Teraz używam chrome i jest git. Nie używam opery tylko dlatego, że nie chce mi się instalować Xd. Procesor>ram
@Satanrules: nie, przecież została wybrana najgorsza przeglądarka. Czego nie rozumiesz?
Wiem, że teraz wybieracie dalej stopniowo do najlepszej, ale w taki wypadku ten tytuł zabawy jest wg mnie niewłaściwy.
I #!$%@?, napisałem swoje. Można czarnolistować czy co tam chcecie, obrażać itp.
( ͡° ͜ʖ ͡°)