Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie - Where is Jessica Hyde?

Czy ktoś znalazł serial w tak fascynującej, nowatorskiej technice muzycznej oraz fabularnej? Czy jest oprócz #blackmirror (który mocno się popsuł po tym jak Amerykanie go dostali) mocno filozofujący, polityczny serial opowiadający historię, świat rzeczywisty, postrzeganie polityki inaczej?


#utopia #pytanie #seriale #nadseriale #muzyka #filozofia #channel4
B.....a - Szybkie pytanie - Where is Jessica Hyde? 

Czy ktoś znalazł serial w tak ...
  • 7
@Brzytwa_Ockhama: a, w tej scenie można na moje usłyszeć De Veera "To you all kids will come", chociaż soundtrack robił Clint Mansell. Czekam na remake Utopii od Amazona, bez Finchera niestety który by to uciągnął, za to z Gillian Flynn, która stworzyła podstawę pod "Gone Girl" jak dobrze pamiętam.
UsmiechNiebios - @BrzytwaOckhama: a, w tej scenie można na moje usłyszeć De Veera "To...
@Brzytwa_Ockhama: Z rzeczy których nie widziałem, w kwestii stylu na forum piszą o: Legion, Happy, Dirk's Gently Hollistic Detective Agency (De Veer odpowiadał za soundtrack), Patriot, Maniac i Person of Interest (widziałem parę odcinków, też duża kontrola społeczeństwa). Dobrze że przejrzałem, bo wiem już jakie seriale idą wyżej w moim rankingu "do obejrzenia" ;)