Wpis z mikrobloga

@diabeu255: Wystarczy, że Kanonowicz użycza lokalu do prowadzenia działalności, nie musi być umowy najmu. Są druki tego typu w internecie, wystarczy że ktoś to podstawił grubemu pod nos żeby podpisał i już.
@diabeu255: ja pier nawet babka powiedziala ze nie trzeba nic mie wlasnego, rejestrujac sie w US musisz podac papierek ktory mozna sciagnac z neta o uzyczenie wlasnosci a ten kto uzycza ma akt notarialny i go skanujesz, wiec na bank knur podpisal taki wniosek bo inaczej majorowi by nie zarejestrowali, sprawdzaja to na poczatku zawsze
nawet babka powiedziala ze nie trzeba nic mie wlasnego


@niko444: A ja coś takiego napisałem? Ja tylko przekazuje nagranie mojej rozmowy na infolinii CEIDG
a wnioski z tego to już niech każdy sam sobie wyciągnie
Wystarczy, że Kanonowicz użycza lokalu do prowadzenia działalności, nie musi być umowy najmu.


@Presek: Wystarczy powiedzieć Kononowi, że podatek od lokalu lub jego części przeznaczony do prowadzenia działalności jest wyższy to może się nie zgodzi na taki układ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Presek: Wystarczy powiedzieć Kononowi, że podatek od lokalu lub jego części przeznaczony do prowadzenia działalności jest wyższy to może się nie zgodzi na taki układ ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Golomp: mnie też się wydaje, że taki papier to struś już posiada, co ty myślisz, że on sam poszedł tą działalność założyć, na bank mu ktoś pomógł ogarnąć te papiery.
@Golomp: Wpisu do CEiDG nie musisz składać wcale. Jesteś tam wpisywany automatycznie, gdy rejestrujesz DG w urzędzie miasta. I Major zrobił to drugie, a żeby to zrobić, w urzędzie, to musisz przedstawić papiery. Poza tym #!$%@? wie, czy on przypadkiem nie jest płatnikiem VAT-7 - wtedy to już nawet w skarbówce musisz przedstawić papiery.
@mecenas_z_piaseczna: Nie opowiadaj bzdur: Nie trzeba okazywać tytułu prawnego do lokalu podczas zakładania firmy bez względu na to, czy robisz to w UM, czy internetowo. Robisz to wyłącznie na wezwanie organu rejestrowego lub US, ale tylko w przypadku kontroli. Nigdy prewencyjnie.