Wpis z mikrobloga

@dwarfguard: czyli nie tylko u mnie takie atrakcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale kolega 2m, 100kg wagi

hmm... to absolutnie nie tak jak ja xD Teraz już wiem czemu prośby i groźby nie działały... ;)
@dwarfguard: Nie wiem mordko, bywałem regularnie na akademikach u znajomych z 7 lat wstecz, kiedy tam byli praktycznie sami Polacy - zawsze był taki sam syf.
Byłem też przed nowym rokiem odebrać koleżankę z Erasmusa i przywieźć ją na święta do Polski z Berna, gdzie masz w ogóle MIX ludzi. Część wspólna w podobnym stanie. Wszędzie okruszki, wszystko tłuste itd.
Więc mówisz głupoty. O syfie świadczy brak wychowania a nie narodowość.
@dwarfguard: Nie zrozumiałeś przekazu. Przekazem nie było to, że konsumenci marihuany, to ćpuny. Tylko, że przy pewnych założeniach można generalizować, że każdy Holender jest.

Jeśli już tak bardzo chcesz się czepiać, to marihuana to narkotyk czy to Tobie się to podoba czy nie. A jak się potocznie mówi na zażywanie narkotyków ? Ćpanie. A kto ćpa? Ćpuny.
@dwarfguard: Alkoholikto osoba uzależniona. Ja w ogóle nie spożywam alkoholu w środku tygodnia. Więc nie przypisuj mi jakichś uzależnień. Tak samo mam głęboko w dupie kto co ćpa, pije czy wsadza sobie w dupie. To jest sprawa indywidualna i nie mam zamiaru nikogo za to oceniać - znowu mnie nie zrozumiałeś i odebrałeś jako atak na siebie, bo nazwałem osoby palące marihunanen ćpunami.
@romusmily2: Tak dokładnie skoro osoba paląca marihuanę to cpun, a ty pijesz weekendami alkohol jesteś alkoholikiem według własnej logiki nie mojej ;) jak dla mnie to możesz robić sobie w domu nawet kompot jebnie mnie to :)
@dwarfguard: Znowu jesteś w błędzie. Ćpun to inaczej narkoman. Ktoś kto regularnie zażywa narkotyki. Alkoholik to osoba chora, uzależniona, a nie spożywająca od czasu do czasu alkohol. Masz problemy z logicznym rozumowaniem, może odstaw na parę tygodni?
@kfiatek_na_parapecie: tak alkohol to narkotyk, a narkoman to osoba spożywająca regularnie. Alkoholik to osoba uzależniona, a ja nie odczuwam żadnych skutków uzależnienia.
@dwarfguard: nie mam pojęcia o jakich wpisach mówisz. Pierwszy raz widzę Twój nick.

Was po prostu z jakiegoś powodu zabolało zestawienia słowa ćpun/narkoman ze słowem marihuana. Odbieracie to słowo jako pejoratywne.

Mój przykład z marihunanen powstał tylko dlatego, że to była druga rzecz, która przyszła mi do głowy.