Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adam-photolive: zdarzają się takie sytuacje, że baba przychodzi na sor bo bardzo boli brzuch a lekarz jej mówi że to swietnie, bo właśnie rodzi. Najlepsze są te które mówią, że lekarz ma coś zrobić bo sobie tego nie życzą. #!$%@?, wiem, ale prawdziwe. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Odkąd przeprowadziłam się do Sosnowca i zaczęłam patrzeć na ludzi stąd, to doszłam do wniosków że memy i obrazki patologii miały tutaj źródło. () Okropne jest to miasto.
Musiałam przyjechać na okres studiów, niestety ten wydział z UŚ leży tutaj a nie w Katowicach
  • Odpowiedz
dla mnie to wygląda po prostu na poród przed terminem i nie widzę podstaw do beki


@pabianczyk: I nie mają kasy bo urodziła przed terminem? Jakby urodziła w terminie to nagle miałaby kasę? Podkłady i pieluchy to nie jest nagły wydatek idący w tysiące.
  • Odpowiedz
@Royal_Email @idiot: Nie komentowałem zasadności poczęcia ani sytuacji finansowej. Wyraźnie zaznaczyłem fragment do którego się odnosiłem. W oryginalnym wpisie jest mowa o tym, że koleżanka "urodziła, a nie była przygotowana", a OP się śmieje, że żyła w nieświadomości. Nie widzę w tym nic szczególnie zabawnego.
  • Odpowiedz
@pabianczyk: Ale z tego wpisu wynika że nie mają potrzebnych rzeczy bo nie mają kasy. Dlatego - nawet jeśli urodziła przed terminem - to niczego nie zmienia. Jakby rodziła w terminie, to nagle stanie się bogatsza, czy co?
  • Odpowiedz