Wpis z mikrobloga

d


@qq4life: to co innego. Jeżeli ktoś wierzy to OFIARA nie jest dla niego tym samym. Od ST Bóg wymagał ofiar często nawet z ludzi.
Wracając do meritum zapytać nie zaszkodzi a nóż jakaś ameba się zlituje.
  • Odpowiedz
9 miesięcy żyła w nieświadomości xD


@qq4life: Biorąc pod uwagę o co jest prośba (podkłady i pampersy, a nie ubranka, łóżeczko i takie tam) to dla mnie to wygląda po prostu na poród przed terminem i nie widzę podstaw do beki. Choć oczywiście mogę się mylić.
  • Odpowiedz
  • 29
Nigdy nie rozumiem takich ludzi. Pomimo że mają trudną sytuację finansową to dalej płodzą dzieci. Antykoncepcja nie jest droga ale może edukacja zawinila?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qq4life: jeśli to nie oszustwo to ja bym zaryzykował twierdzenie że tak się kończy brak edkukacji seksualnej że strony rodziców i szkoły. A potem w mediach pojawiają się informacje ze 15latka urodziła w szkole i nikt, nawet sama zainteresowana, nie wiedziała że jest w ciąży. Albo dzieci lądują w beczkach. Szok, niedowierzaniem że paciorki i nauczanie wierszyków o bogu na religii, zamiast porządnej edukacji seksualnej i takie są skutki
  • Odpowiedz
@qq4life: @adam-photolive: ale macie świadomość tego, że zdarzają się porody przed terminem? W takim wypadku nie możesz przewidzieć, że danego dnia wylądujesz w szpitalu i urodzisz. Każdy zakłada, że ciąża będzie trwać 9 miesięcy, ale jest wiele sytuacji które sprawiają, że ciąża rozwiązuje się wcześniej niż "planowo".
  • Odpowiedz