Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow

Z miesiąca na miesiąc coraz bardziej czuje się pogrążony w swoim #!$%@?, staram się zagadywać/spotykać z laskami na #tinder czy w weekend w klubie i do tej pory same porażki.

Po wypłacie #!$%@? chyba na roksę, przecież to jest nienormalne żeby tak trudno było w tym wieku zaruchać.

Przez miesiąc się spotkałem 2 razy z jedną laską, wysyłała mi nudesy, na spotkaniu macanki, sama zaproponowała że wynajmiemy hotel, nie widać że ciągnęło ją w stronę w związku, nagle po paru dniach stwierdziła że mam ją w dupie i nie pasujemy do siebie.

Inna laska od 2 miesięcy nie ma czasu się spotkać.

W czwartek spotkałem się z jedną która na tinderze mnie zapraszała do mieszkania, ale na spotkaniu byliśmy na spacerze i potem #!$%@?ła do domu, na następny dzień napisała że nie pasujemy do siebie.

Pociesza mnie inna laska która jest w paru relacjach fwb jednocześnie, co jakiś czas nowy bolec z tindera #p0lka, powiedziała mi, że jeśli chce ruchać to tylko jedna trzecia gości jej odmawia, a wszyscy pozostali są chętni i ma dymanko.
Przecież dla niej to coś takiego jakby podeszłą do 3 gości na mieście i miała gwarantowane 2 bolców tego samego wieczoru...

Nie byłoby nic w tym złego, tylko że ona jest otyła i dość mocno "średnia".

Robiłem ostatnio wszystko o czym mówi normictwo, żeby "odejść od komputera" i zobaczyć jaki jest świat na prawdę.
Dobre fotki zrobiłem, schudłem, fryzurę mam teraz dobrą, przycinam równo brodę, po alkoholu często zmieniam się w dynamicznego oskarka, jestem zabawny wtedy... nawet porzuciłem wykop na pewien czas, żeby odzwyczaić mózg od myślenia o kobietach w kategoriach #p0lka

Na juwenaliach byłem z bratem, który na przywitanie klepnął ją po tyłku, po parunastu minutach ta laska do niego "chodźmy się przejść gdzieś" i nie było go na noc w domu...

Jak wtedy o tym pomyślałem to myślałem że się popłaczę tam na miejscu, przecież takie coś nigdy mi się nie przytrafiło :(

W ciągu ~2-3 tygodni chodzenia do klubów, na juwenaliach, dostałem może z 10 kontaktów na telefon czy messenger i tylko #!$%@? do tej poty mam jeden kontakt, inne nie odpisały w ogóle albo rozmowa trwała parę wiadomości i kontakt "przygasał".

Ja już nie wiem #!$%@? jest mi smutno, bo na prawdę chciałbym poruchać, brakuje mi tego, a staram się jak mogę...chociaż nie jestem typem który jest zbyt miły dla lasek, przeciwnie, jestem miły ale miejscami tez chamski, czyli jest ok...

Myślałem że mordy nie mam brzydkiej, chociaż może to rzeczywiście wina wzrostu, gdybym był wysoki to przytrafiały by mi się takie przypadki jak mojemu bratu?
  • 43
Przez miesiąc się spotkałem 2 razy z jedną laską, wysyłała mi nudesy, na spotkaniu macanki, sama zaproponowała że wynajmiemy hotel,

bo na prawdę chciałbym poruchać

@dleifteh:
to czemu nie poszedłeś jej wtedy wyruchać idioto? xD
jeny kobiety mają okres, a przez to mają też wahania nastrojów, wiec chciała się z tobą wtedy ruchać, a ty to #!$%@?łeś, więc gdy jej przeszedł tryb #!$%@? #!$%@? dajcie mi spermę i bąbelka cię olała
@dleifteh: To nie tak źle, większość loch i tak jest mniejsza niż 170. Mój przyjaciel w podobnym wzroście co ty na brak ruchania nie narzeka a ostatnio miał roczny związek z wyższą dziewczyną więc da się