Wpis z mikrobloga

Jakie macie w swoich furach uchwyty na telefon? Kolega polecił magnetyczny Blitzwolfa. Wygodny, nie drży, trzyma telefon w pionie bez problemów. Pasowałby mi, bo mam etiu tylko na tylnej klapce.
Może jest jakiś tańszy zamiennik (blitzwolf 35-40 zł)? Muszę jeszcze kupić ładowarkę i kabel AUX więc się sumka zrobi, a nóż ktoś poleci coś innego :)

#auto #motoryzacja #telefony #ios #android
  • 12
  • Odpowiedz
@Mirkujacy: @Lorenzo_von_Matterhorn:
No własnie koledze działa świetnie, nie chcę nic na szybę, planuje jakimś estetycznym wkrętem zamocować na panelu poniżej radia, więc problem nadmuch z kratki, opadania, czy wysuwania przy zdjemowaniu telefonu znika.
Nie jeżdżę często w dalekie trasy, więc montaż i demontaż telefonu musi być błyskawiczny, bo do sklepu, pracy czy na siłkę nie chce mi się za każdym razem siłować ze sprężynkami uchwytów - chyba nie ma lepszej
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: @Mirkujacy: Już się nastawiłem na magnetyczny, bo korzystalem z kilku uchwytów w różnych samochodach i najlepsze wrażenie sprawil magnetyczny, wyciągasz z kieszeni telefon, dotykasz uchwytu i zamocowane - no nie ma lepszej opcji.
Zapytałem głównie o firmę takiego uchwytu, jakiegoś wartego uwagi zamniennika do BlitzWolfa
  • Odpowiedz
@odishewo: Zawsze sobie obiecuję że kupię jakiś dobry w końcu, a kupuje zawsze jakieś gówno po drodze na stacji, przepłacone 3 razy i tak w kółko, piękny krąg życia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lorenzo_von_Matterhorn A to już nie wina uchwytu.
Zresztą droższe są tak skonstruowane, że mają punkt podparcia pod kratką.
W sumie mam nawet jeden DIY uchwyt, w Audi A4, gdzie są "roletki", nie zwykle kratki i też sprawuje się świetnie.
  • Odpowiedz