Wpis z mikrobloga

Porady potrzebuje, takiej łopatologicznej.
szukam komputerka z możliwością wgrania do niego śladu i nawigowania po kresce. No i jest #lezyne.
Super GPS
Macro GPS
I zastanawia mnie ten macro gps. Cena wydaje się bardzo fajna jak na taki sprzęt, ale: nie ma ANT+, barometru, akcelerometru, nie korzysta z Glonass. Warto dopłacać do tych bajerów? Ja sam nie nastawiam się na treningi i jazdę pod wskaźniki kadencji/mocy.
Może ktoś z #szosa #rower używał Macro GPSa? Jakieś opinie?


#kiciochpyta, bo mój obecny sprzęty pomiarowy to jakiś licznik od sigmy kupiony 4 lata temu za 50 pln, czyli podstawy podstaw.
  • 4
@Wycu91 do barometru warto, jezeli chcesz na bieżąco podczas jazdy znać dokładną wysokość i nachylenie. Jka nie masz barometru to i tak po zapisie większość komputerów koryguje te dane. Glonass moim zdaniem nie potrzebny. Mam w obu garminach i używam samego GPS. Ant+ sie jednak przydaje, chyba że w zamian obsługuje czujniki BT. Wtedy można olać. Nie znam lezyne, ale jakbyś rozważał też wspomnianego w innym komentarzu brytona, to zerknij na YT
chyba że w zamian obsługuje czujniki BT


@WuERA: Bluetooth smart ogarnia. Czyli jak zechcę to coś sparuję. Pewnie nie będzie to tak samo pro jak przez ANT+ ale na moje potrzeby starczy.

jezeli chcesz na bieżąco podczas jazdy znać dokładną wysokość i nachylenie.


@WuERA: Może gdybym szlajał się po górach, ale ja głównie po Mazowszu kręcę.

Dzięki.