Wpis z mikrobloga

Piszę ku przestrodze do wszystkich hulajnogowych Mirków z #hive. Ostatnio byłem świadkiem sytuacji jak jakiś rowerzysta podczas jazdy kopnął nogą i przewrócił 4 hulajnogi. Nie wiem jak można być takim człowiekiem. Myślałem, że to był już szczyt chamstwa, ale to co wydarzyło się dzisiaj to przechodzi już ludzkie pojęcie. Jadę sobie hulajnogą po drodze rowerowej, z tyłu słyszę dźwięk dzwonka to zjechałem jeszcze bardziej pod prawą stronę, już prawie byłem na trawniku. Wtedy z lewej strony dogania mnie rowerzysta i jednym kopnięciem przewraca mnie na bok. Nie zdążyłem nic zrobić, bo szybko odjechał, był chyba na veturilo. Apeluje, żebyśmy szanowali się na drodze, bez względu na to jakim pojazdem się po niej poruszamy. #afera #lime #citybee #veturilo #streetwear #rower
karololo - Piszę ku przestrodze do wszystkich hulajnogowych Mirków z #hive. Ostatnio ...

źródło: comment_MV92zNRywAZP44M3wguCF3iDc7uc1xxa.jpg

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karololo: ja nie mogę, jak ja bardzo gardzę tymi #!$%@? umysłowymi :/ wspołczuję mireczku ( ͡° ʖ̯ ͡°) skoro on Cię kasztan popchnął to może ja jakiegoś spierdoxa na rowerku jutro samochodem lekko zahaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ukrywam że często mam ochotę to zrobić, szczegolnie kiedy widzę jak łamie przepisy i wpiedala się na czerwonym na skrzyżowanie (średnio co drugi
  • Odpowiedz
@Erehr: No widzisz a wlasnie w De dopuscili elektrohulajnogi z predkoscia do 20 km/h jedynie na sciezkach rowerowych i po drogach publicznych. Jadacy nie bedzie musial miec kasku , wolno od 14 lat pojazd musi byc ubezpieczony i ma miec tabliczke jak motorower. Ciezko wkomponowac hulajnogi pomiedzy piedzych rowerzystow i auta
  • Odpowiedz
@karololo: ja nie mogę, jak ja bardzo gardzę tymi #!$%@? umysłowymi :/ wspołczuję mireczku ( ͡° ʖ̯ ͡°) skoro on Cię kasztan popchnął to może ja jakiegoś spierdoxa na rowerku jutro samochodem lekko zahaczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ukrywam że często mam ochotę to zrobić, szczegolnie kiedy widzę jak łamie przepisy i wpiedala się na czerwonym na skrzyżowanie (średnio co drugi
  • Odpowiedz
@ROZPEIRDOL9001 bo sporo rowerzystów to #!$%@? hipokryci którzy sami łamią mnóstwo przepisow dzień w dzień ale już hulajnogi jadące takim samym tempem po DDR im wielce przeszkadzaja (i pisze to jako ktoś kto rowerem jeździ często a hulajnoga kilka razy jechałem)

@chilon a wg Ciebie większość rowerzystów porusza się 25-30 na godzinę? Wczoraj i dziś pierwszy raz jeździłem tymi hulajnogami w Warszawie i większość rowerzystów wyprzedzałem
  • Odpowiedz
Nie wiem czy to bait czy nie, ale dziś też jadąc po pustej DDR usłyszałem od mijającego mnie rowerzysty "spi****aj z tej drogi" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jacyś niemili są ci panowie w leginsach :(
  • Odpowiedz
@karololo: o jak kisnę. Ostatnio skusiłem sie na Lime w Poznaniu - trochę drogo, ale frajda przednia. Pykało to 25 km/h - jazda po chodniku tym to mordęga trzęsie jak diabli no i trzeba bardzo uważać na pieszych. Za to jak pojawiła się DDR asfaltowa to leciałem na full speed bez przerwy, śmiało wyprzedzałem rowerzystów, niektórzy wyprzedzali mnie. Wszystko z kulturą i uśmiechem. Oby tak dalej! Pozdrawiam Poznań! :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karololo: szanujmy przepisy. Nie jeździj hulajnogą po drodze rowerowej, to po pierwsze. Po drugie rzeczywiście cham i prostak z tego rowerzysty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chilon: mordo wyluzuj i koledzy rowerzyści Cię popierający też. Jak rowerzysta jedzie po asfalcie mimo, że jest droga rowerowa obok, to kierowcy samochodów nie trąbią i nie spyc... a w sumie nie ważne.
  • Odpowiedz
@Nolej: wydaję mi się, że poruszając się 25km/h bezpieczniej będzie jechać ddr niż po chodniku, nie uważasz? Przepisy są jakie są, w tym przypadku bezsensowne, wg nich poruszając się na hulajnodze elektrycznej jestem pieszym
  • Odpowiedz