Wpis z mikrobloga

Piszę ku przestrodze do wszystkich hulajnogowych Mirków z #hive. Ostatnio byłem świadkiem sytuacji jak jakiś rowerzysta podczas jazdy kopnął nogą i przewrócił 4 hulajnogi. Nie wiem jak można być takim człowiekiem. Myślałem, że to był już szczyt chamstwa, ale to co wydarzyło się dzisiaj to przechodzi już ludzkie pojęcie. Jadę sobie hulajnogą po drodze rowerowej, z tyłu słyszę dźwięk dzwonka to zjechałem jeszcze bardziej pod prawą stronę, już prawie byłem na trawniku. Wtedy z lewej strony dogania mnie rowerzysta i jednym kopnięciem przewraca mnie na bok. Nie zdążyłem nic zrobić, bo szybko odjechał, był chyba na veturilo. Apeluje, żebyśmy szanowali się na drodze, bez względu na to jakim pojazdem się po niej poruszamy. #afera #lime #citybee #veturilo #streetwear #rower
karololo - Piszę ku przestrodze do wszystkich hulajnogowych Mirków z #hive. Ostatnio ...

źródło: comment_MV92zNRywAZP44M3wguCF3iDc7uc1xxa.jpg

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
@karololo: też ostatnio jakiś groźny cyklista wydarł na mnie #!$%@?, że mam robić wypad ze ścieżki rowerowej. Gość musiał to w sobie gotować od momentu, aż ujrzał mnie na horyzoncie, bo grzałem spokojnie 25 km/h. Jesteśmy średnim narodem.
  • Odpowiedz
@karololo: wydaje mi się, że zdjęcie może być fake, siedzisz po lewej stronie chodnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nawet jak odwrócone to kto normalny zamiast wstać robi zdjęcie że się przewrócił? xD
  • Odpowiedz
@karololo: Wg. przestarzalych przepisow jestes pieszym. Ja sam mam problem jeżdżąc na rolkach z jakoscia nawierzchni. Sam widzialem juz patologie co hulajnogami po ulicy jeździli a policja miała to gdzieś.
  • Odpowiedz
@Mickeyickey: tak mocno mnie kopnął, że aż mnie obróciło i wylądowałem po drugiej stronie chodnika, nie często się zdarza leżeć w takiej pozycji, więc pomyślałem, że jak już mi się to przytrafiło to zrobię zdjęcie xD
  • Odpowiedz
@karololo: Rowerzyści, także jak widać komentarzach, to generalnie jakieś bydło. Większość jeździ zupełnie randomowo pomiędzy ulicą, ścieżką rowerową i chodnikiem, ale ... ścieżki rowerowe tylko dla rowerów, wszystko inne dla pojazdów/pieszych i rowerzystów XD A kij im w szprychy. Zwierzęta po prostu.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Jak stoisz swoim gruzem w korku i muszę zwalniać aby Cię ominąć to jest ok? Jak widać po Twojej mentalności wywalone masz na wiele, przypuszczam, że gdyby testy psychologiczne były obowiązkowe przy badaniach wykonywanych do uzyskania prawa jazdy, dzisiaj popylałbyś właśnie takim Lime'm po chodniku.
  • Odpowiedz