Wpis z mikrobloga

K---a po prostu ehh...Czemu ten naród Polski zawsze musi mieć tak p--------e? Czy tu k---a nie może być w końcu normalnych ludzi u władzy? Kupili starych ludzi za 900 zł,c--j z tym ze za pare miesięcy będziemy płacić za chleb 7 zl, mamy przecież 900 zl JARKOWEGO (cringe jak ja p------e).
Czy w tym kraju nie ma ludzi którzy mogliby ten polski grajdół naprawdę zreformować? Czy reformy państw dobrze prosperujących i nie ciemiężących obywateli są k---a jakieś tajne? Wiem wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, no ale k---a zarabiając nawet te 10 koła (kwota nieosiągalna dla 80% Polaków),przecież to jest 2,5 k euro xD To jest przepaść. Dlaczego zamiast dążyć do poprawy gospodarki,ludzie u władzy myślą tylko o tym żeby n-----c jak najwiecej hajsu dla siebie a za pare lat i tak wybiorą jakichś oszołomów i niech oni się martwią i tak w kółko. K---a mać co z ta Polską jest nie tak. I c--j nie byłem na wyborach bo nie mogłem,jakieś j----e wnioski żebym mógł zagłosować poza miejscem zameldowania,to jest kpina z ludzi. Zreszta widać po wynikach ze i tak c--j by to dało. Trzeba stad s--------c i tyle. Dopóki ktoś naprawdę ogarnięty się nie pojawi to na wybory nie ma po co iść bo szkoda k---a twojego czasu na te p------y. Pozdro
#polska #wybory #w-----------------d #polityka
Pedzel_Washington - K---a po prostu ehh...Czemu ten naród Polski zawsze musi mieć tak...

źródło: comment_uTO0IZRrxvSAoY8voT1OYnm0anPHrKh0.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pedzel_Washington: Ja porzuciłem ten chlew obsrany gównem kilka lat temu. W przyszłym roku obywatelstwo w nowym miejscu zamieszkania. W Polsce zamknąłem wszystkie sprawy i interesy. Sram na ten kraj i na tą tępotę, która głosuje na innych kretynów. Szkoda czasu. Szkoda życia.

Wyjazd z tego gówna był najlepszą życiową decyzją.
  • Odpowiedz