Wpis z mikrobloga

Okej, można nie lubić #korwin i mieć #bekazprawakow, bo jestem w stanie pojąć, że każdy ma inne poglądy polityczne: jeden woli w prawo, drugi w lewo jeśli chodzi o gospodarkę, ale i też światopoglądowo.

Ja kinderkorwinistą nie jestem, ale zagłosowałem w #wybory na #konfederacja i to na kandydata z którym nie jest mi po drodze, bo na Pana #braun. Nie podoba mi się w nim ten entuzjazm w stosunku do "nie byle jakiej wiary katolickiej", ale oddałem głos na kogoś z poza tego całego parlamentarnego syfu.

Dlaczego?

Wystarczy oglądnąć film "Nocna Zmiana", czy poczytać konkretną literaturę na temat tego co działo się przy "Okrągłym Stole".

Czaję, że kogoś może irytować Korwin, Braun, czy inne Zawisze i Winnickie, ale jak macie głosować na partie socjalne, czy popierające homoseksualizm, związki partnerskie to nie głosujcie #!$%@? MAĆ na partie finansowane z zachodu i partie, które w swoich szeregach mają postkomuchów!

Śmieszkujcie sobie dalej, bo przecież będziecie zarabiać coraz więcej, dostawać większy socjal, renty, emerytury, dostaniecie programy onkologiczne, mieszkania plus, ale kosztem tego, że wasze 3000 pln, które niebawem będziecie dostawać za kasą w Biedronce albo Janusz-Budzie będzie warte tyle co teraz 1500 złotych ze względu na niesamowicie drożejące produkty spożywcze, benzynę i inne rzeczy codziennego użytku. #polityka
Pobierz P.....d - Okej, można nie lubić #korwin i mieć #bekazprawakow, bo jestem w stanie poj...
źródło: comment_vP85LtQnOF3KDoirdHEGUlJrk1E1mzQR.jpg
  • 6
@PolskiWiejskiChad: zanim zaczniesz powielać bzdury o nocnej zmianie obejrzyj co wstawił @Viskandar powyżej. Rząd Olszewskiego upadłby tak czy inaczej.
Jak powiedział Don Draper

Well, I hate to break it to you, but there is no big lie. There is no system. The universe is indifferent.