Wpis z mikrobloga

  • 588
Mam sporo znajomych. Dla potrzeby rachunku uznajmy również bliską rodzinę za znajomych. #!$%@? #!$%@? i wyjdzie tego hmmm tak powiedzmy z 30 osob z którymi naprawdę utrzymuje kontakt. Do tego dorzucam mojego różowego która ma taką samą sytuacje po swojej stronie. Przejdźmy do rzeczy.

(°°

JAK? JAK? PYTAM SIE!!! Jak to możliwe ze nie znam jednej osoby glosujacej za PiSem????? I uwaga pomimo ze mieszkam w Warszawie to pochodze z bastionu PiSu!

Kto nie głosował na PiS niech plusuje. Chcę przekonać siebie że to babcie i dziadki od o.Rydzyka nam komune do kraju przywrócili - tęsknota wiadomo ()

A ja tymczasem wracam do #programowanie z większą niz zwykle determinacją co by uniezaleznić się od sytuacji w lesie

#wybory nie(#bekazpisu) #zalesie #polityka
Pobierz fotszyrzk - Mam sporo znajomych. Dla potrzeby rachunku uznajmy również bliską rodzinę...
źródło: comment_SpplxHCnH5URIUgAtg4e2ohlPmFRwzwQ.jpg
  • 50
@fotszyrzk: 1 warszawa nie jest bastionem pisu. bastion pisu to podlasie, lubelszczyzna, podkarpackie i malopolskie. mazowieckie moze i tak ale sama warszawa nie jest bastionem pisu tutaj jest pol na pol.
smutne jest to, ze jedyne co wywnioskowales z wyborow to "babcie dziadki i o Rydzyk. " masz sprany mozg i jestes typowym wyborca PO. Zapewne Twoi znajomi iddali glos na KE a nie masz pojecia jak taki czlonek KE jakim
@Mariusz656
Problem jest taki ze nie widze perspektyw by w przyszlosci mogla jeszcze wygrac partia ktora nie bedzie miala programu socjalnego. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jestesmy biednym krajem a rozdajemy pieniadze jakbysmy byli conajmniej UK. To sie nie moze dobrze skonczyc