Wpis z mikrobloga

@musztym: nie ale bądź obiektywny. Pojawia się anon, nieskazitelny i cały na biało. Czy to możliwe? No nie. Patrząc po wyborach ostatnich lat jestem przekonany, że duża część małych partii jest wytworem po-pisu. By wygrać wybory muszą mieć z kim. Nie ufam i tyle.
  • Odpowiedz
@cecyl: tak, tak, każdy co chce wejść do polityki to agent popisu, który ma jedynie odebrać głosy kucom. Oblężona twierdza mocno się trzyma
  • Odpowiedz
były Prezes ZUSu kadencji PiS


@cecyl: Nie był prezesem ZUS dzbanie. Był prezesem RADY NADZORCZEJ! Do której zresztą został delegowany przez ZPP(Związek Przedsiebiorców i Pracodawców) jako przedstawiciel przedsiębiorców. Ta funkcja nie miała nic wspólnego z politykami.
  • Odpowiedz
@szasznik Nie był prezesem ZUS, ale był prezesem Rady Nadzorczej ZUS. Zaplusowałem skrót myślowy, ponieważ wiedziałem o co chodzi. Ale dziękuję za zwrócenie uwagi - warto zawsze wyrażać się dokładnie i konkretnie.
  • Odpowiedz
@szasznik: @musztym: szasznik: @adam-turowski-16: @Pawelox: kurła chciałem wywołać dyskusję tylko kosztem swojej pomarańczkowej nieposzkalowanej opinii w randomowym poście (jestem zdania, że ludzie za mało rozmawiają na temat polityki i systemu w którym żyją) a tu proszę. Op leci w gorące a moje gównokomentarze razem z nim ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
jedynej wolnorynkowej opcji jaką jest pan dr hab. Robert Gwiazdowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@musztym: najpierw niech zarejestrują listy w całym kraju, też chciałem na nich głosować ale no #!$%@? nie można było, takich jak ja pewnie było więcej.
  • Odpowiedz
@musztym Ja nie jestem za wolnym rynkiem, takim jak chce Gwiazdowski czy inne Korwiny, ale szanuję osoby, które tego chcą. Bo mają argumenty, są plusy, są minusy, można dyskutować. Ale wkurza mnie, że partie z takimi postulatami zawsze w pakiecie mają ultrakonserwstyzm w sferze obyczajowej. Kościółek, nie dla aborcji itp. No żesz #!$%@?.
  • Odpowiedz
@szasznik: Jeśli nie chcesz, żeby ludzie uważali osoby głosujące na niego za debili - to uważaj na język. Czy słowo dzbanie było konieczne? To, że to były prezes ZUS to dość powszechne informacja - nawet jak nie prawdziwa.
  • Odpowiedz