Wpis z mikrobloga

Szkoda, że mimo kolejnej porażki te wszystkie Korwiny, Mentzeny i inne Berkowicze nie dadzą sobie spokoju i nie odejdą. Mam tylko nadzieję, że nie będą przeszkadzać jedynej wolnorynkowej opcji jaką jest pan dr hab. Robert Gwiazdowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korwin #polskafairplay #gwiazdowski #wybory #polityka
musztym - Szkoda, że mimo kolejnej porażki te wszystkie Korwiny, Mentzeny i inne Berk...

źródło: comment_NqbGzaEDY2YBwtDKe0pxDHFK8RlzgIp1.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@statystyczny_yt: aha czyli jednak nie na twitterze a w jakichś wywiadach, no ja sobie nic takiego nie przypominam aczkolwiek mówił że próbuje bo czemu nie i z tego co zrozumiałem to chodziło o wyboru do parlamentu w polsce.
  • Odpowiedz
@musztym: ciekawe jak skoro miał 11/13 okręgów zarejestrowanych i zyskał 0,5% - też jestem za gwiazdowskim ale nie wygrasz w Polsce wyborów bez określenia sie światopoglądowo bo polacy nie rozumieją zupełnie ekonomi - nie zapominaj że 1/3 Polaków twierdzi że nie płaci podatków a jakieś 50% twierdzi że rząd ma swoje pieniądze itd
  • Odpowiedz
@Lrrr: Po 1 To nie jest sposób na naprawę ekonomii- nie tędy droga. A tak w ogóle to nie jest to wolnorynkowy sposób na poprawę ekonomii a o wolnym rynku tu mówimy.
Po 2- Przecież nawet PiSowi przed przegłosowaniem tego się wyrwało, że robili badania i wiedzą, że to nie podniesie dzietności. I powoli to się potwierza. Niedawno zresztą sami to przyznali w swoim opracowaniu na jakiejś komisji.
Zrozumiałbym ulgi
  • Odpowiedz