Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie ze wschodu niszczą zachodnią Polskę ? Powoli mam tego dość. Jak sobie chcą chodzić do kościółka i pić wódkę za +500 to może podzielić ten kraj i zobaczymy która część się szybciej rozwinie ? Ja jestem za a wy ? Ktos kto mieszka na wschodzie moze sie przeprowadzić i myślę że zrobią to z przyjemnością aby odciąć się od tej ciemnoty. Zapraszamy. #wybory zresztą ta mapka z łazienkami w mieszkaniach dobrze pokazuje dokąd prowadzą wschodnie konserwatywne poglądy xD ludzie dalej srają na podwórkach i modlą się o deszcz. I tak się #!$%@? męczymy razem więc może zróbmy pokojowy podział #polityka
Megasuper - Dlaczego ludzie ze wschodu niszczą zachodnią Polskę ? Powoli mam tego doś...

źródło: comment_eb6xOHdaecX7KhGIG4fliJlo7p4Jdiwv.jpg

Pobierz
  • 60
@#!$%@?: Ale opozycja nie potrafi grać kompletnie na kwestiach decentralizacji, autonomizacji, na regionach i regionalizmie. No po prostu nie widzą tego tematu choć mają go podanego na talerzu co wybory.
Dlaczego ludzie ze wschodu niszczą zachodnią Polskę ?

@Megasuper: To różnica jest jakaś kolosalna? Człowieku, zobacz sobie wyniki okręgów - tylko w Warszawie było mniej jak 35% głosów dla PiSu (było 32%), gdzie wynik krajowy to 45%. 1/3 "lepszej" części na nich głosowała, a nadal jest to >80% głosów sumarycznie na PiS, PO, PSL, SLD czyli stałą złodziejską ekipę odkąd pamiętam.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megasuper: (PiS PO jedno zło)

@Hedage: Bzdura, symetrysto.

A podział bardzo chętnie, sam miałem takiego posta wstawiać. Po co mamy się męczyć? Polska A i B to takie polskie małżeństwo Janusza i Grażyny - nienawidzą się wzajemnie ale rozwodu nie wezmą, bo co ludzie powiedzo