Wpis z mikrobloga

@Marasmeus: Jezu babo nie daj se tak wmawiać że przegrałaś loterię genetyczną czy cośtam. Jeżeli uważasz że jesteś mniej ładna czy coś to może warto coś z tym zrobić? Wiadomix ryja se nie przeszczepisz ale naprawdę jak się ładnie ubierasz i malujesz ogólnie myjesz się regularnie to będziesz wyżej w rankingu niż te panie co są ładniejsze ale o siebie nie dbają. Popatrz na to z tej strony. Mój kumpel mi
@b0lec: nie mam zamiaru sie malować, nie widze w tym sensu to oszukiwanie samej siebie i wszystkich dookoła. Ubieram się chyba normalnie jak na mój rocznik, zrobilam wszystko co moglam w celu poprawienia wyglądu przynajmniej tyle na ile mi pozwalaja środki. Ale fakt jest, ze przegralam loterie i trzeba sie z tym pogodzic, nie warto wmawiać nikomu, ze jest lepszy od kogos tam, jak kobieta jest brzydka to juz tak naprawde
@Marasmeus: ale czy to mądre? Z takim podejściem to się może skończyć tak że ktoś cię po prostu wykorzysta, trzeba znać swoją wartość, walczyć o swoje kurde. Mi to jest bliskie co piszesz bo sam się czasem zmagam z podobnym myśleniem że jestem do dupy i wogle ale to nie jest zdrowe na dłuższą metę
@Marasmeus: a potem tylko deprecha i strzelenie gola, zajebiście. No nie jest to mądre no.
Musimy się liczyć z rzeczywistością a jest ona nieprzyjemna. Mi się też nie podoba ale co zrobić. Eskapizm prowadzi tylko do dalszych problemów.