Wpis z mikrobloga

Tydzień minie jutro jak nie pije i powiem wam że budzić się trzeźwym to coś pięknego. Polecam ten stan (dotychczas siadało po czteropaku codzien + jeszcze czasem mocniejsze alko do tego, ciągi trwające miesiącami).

Trzymta kciuki żeby nie wrócic do tego z--------o nałogu

#alkoholizm
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dr_hans_trautmann: Wiecie wiekszosc z nas lubi sobie chlapnac. Czasami sie zastanawiam jak mozna doprowadzic do takiego ciagu? Trzeba utrzymywac kape przez 24h/d? Raz w zyciu mialem tak, ze bylem pijany przez 8 dni, tak to maks trzy i juz sie czulen tak dramatycznie rano, ze nie moglem po prostu, mialem dosyc alkoholu na nastepny tydzien. Nie pietnuje, pytam z ciekawosci.
  • Odpowiedz
@Kelemele: tag jak najbardziej, chociaz pare slow jak tam minal dzien bez tego k------a, tylko jak go nazwac? #grupawzajemnegotrzezwienia?

@gokotgo: dla mnie ciag to picie dzien w dzien, bez jednego dnia trzezwosci; nie stosuje terminologii ksiazkowej, bo w sumie z tego co napisales to problem dla mnie nie istnieje

@Zea_mays:
1. pracuje na odpowiedzialnym stanowisku i uchodze za specjaliste w tym co robie; mieszkam w dosc hermetycznej spolecznosci w ktorej wszyscy sie praktycznie znaja i razem pracuja; kupowanie duzych ilosci alko jak w kolejce stali za mna ludzie z pracy, kierownicy itp. to byl dramat, dramat do tego stopnia ze potrawilem
  • Odpowiedz
@dr_hans_trautmann: no masz rację, moim zdaniem problem ciągu alkoholowego dla Ciebie nie istnieje. Natomiast problem uzależnienia od alkoholu już tak. Jeżeli picie dzień w dzień to ciąg alkoholowy, to w takim razie wszyscy Włosi pijący lampkę wina do obiadu są w wieloletnim ciągu.
  • Odpowiedz
@futhorc: czlowieku, czuje sie na tyle dobrze ze postanowilem rower sobie kupic i zaraz lece na przejazdzke :)

pomysl zeby jesc lepiej, trzeba nadrobic stracony przez to j----e dziadostwo czas, organizm podziekuje za to chociazby spokojnym snem;

i nie pij...
  • Odpowiedz
  • 0
Tak czytam wasze komentarze i chyba też przestanę pice... Najgorsze są te problemy ze snem po odstawieniu ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikomc: idz chłopaku do psychiatry. Ja miałem masakryczne problemy ze snem. Dostałem hydroxyzyne, antydepresant i biorę i jest lepiej bo przynajmniej się regeneruje. Jak ktoś pije piwko codziennie niech się nie oszukuję bo jest alkoholikiem i ciągle jest na bani lub na kacu tak jak pisałem, a wtedy człowiek ma cięższą głowę a i rozmawiać się za bardzo nie chce z ludźmi.
  • Odpowiedz
@Kelemele: Opróćz nawalonych dzieciaków ten tag śledzą również "specjaliści". Uwierz mi. Tylko że w niektórych tematach nie zabieramy głosu, np. kto ile wypił i jak dzisiaj się fajnie rzyga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz