Wpis z mikrobloga

Mam do wyboru jedne z podanych perfum, więc pomóżcie wybrać mi najlepszą z podanych opcji. Będą one używane na codzien do szkoły i nie ukrywam że dobrze by było jakby podobały się też płci przeciwnej. Głosuj w ankiecie
#perfumy

Które wybrać?

  • Versace Eros 2.3% (2)
  • Versace Eros flame 3.4% (3)
  • 1 millione 2.3% (2)
  • Kouros 69.0% (60)
  • Invictus 14.9% (13)
  • Inne pisz kom do 300zł za 100ml jako tester 8.0% (7)

Oddanych głosów: 87

  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kubekdudek: ostatnio Cyrus Writer był ruszany - klon Sauvage. Może Cyrus za 60 zł + Dylan Blue tester za 140 zł a 100 zł w kieszeni na lody? Wszystkie 100 ml
  • Odpowiedz
Ej czemu te perfumy. Kouros mają takie poparcie bo pierwszy raz o nich usłyszałem dzisiaj i zbierają tyle głosów że się zastanawiam co w nich takiego jest
  • Odpowiedz
@kubekdudek: Kouros pachnie jakbyś wszedł do kibla w galerii, który jest świeżo wysprzątany. Zapach kontrowersyjny, z reguły wywołujący mdłości, wymioty i obrzydzenie. Ale jeżeli jesteś samcem alfa i nosisz z dumą i godnością Kourosa, to nawet ochroniarze w klubie się przed tobą kłaniają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kubekdudek: I co faktycznie bezpiecznego na obecną pogodę: jil sander sun men, cyrus writer na wieczory lub chłodniejsze dni, ale to czuć u każdego. Bardzo fajny i ładny jest dsquared2 he wood rocky mountain i każda dziewczyna mówiła, że super, ale jest on względnie bliskoskórny. Z tańszych casuali to jeszcze rasasi zebra z reguły jest odbierany pozytywnie, z mocniejszych na wieczór to zapach wykopka (ale to musisz na tagu szukać),
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubekdudek: ja sobie chwalę Calvin Klein Euphoria Intense (koniecznie Intense, zwykła Euphoria już jest inna). Nie są super drogie, a robią robotę :)
  • Odpowiedz