Wpis z mikrobloga

Przestałem przepuszczać #p0lka na przejściach dla pieszych (o ile nie jestem do tego prawnie zobowiązany) jadąc samochodem. Zawsze jak puszczę bez bezinteresownie #niebieskiepaski, to uśmiechnie się, albo pomacha ręką w geście podziękowania. Gdy uczynię tak samo z #rozowepaski, to księżniczka jeszcze pogardliwie spojrzy z fochem, dlaczego nie puścił jej pierwszy mozliwy samochód, a najlepiej, to nie podwiózł jej do miejsca jej podróży.

#przegryw
  • 54
Ach ten czarno-biały świat wykopków. Ja zawsze macham ręką w podziękowaniu, a przepuszczają mnie tak samo mężczyźni jak i kobiety. Widać mieszkam w równoległym wszechświecie, gdzie zachowania innych ludzi nie są podyktowane tylko i wyłącznie ich płcią.
@Socjopata321: Ja też ni macham. Mają stawąć i już. Chyba, że w jakimś miejscu gdzie jeżdzą rozpędzone auta i tylko jeden sie zatrzymuje, wtedy to ładny gest i już musze kiwnąć głową
@Socjopata321:

I już widze strzał z dupska różowych w komentarzach. My tutaj rozmawiamy kulturalnie o dobrych manierach i zwykłych relacjach międzyludzkich, a te już próbują argumentować przykazem i nakazem odgórnym, że ktoś im już to dyktuje. Załączył sie typowy argument glupiej cipy - A MOŻE JESZCZE PODEJŚĆ I JAŚNIE PANA W SYGNET POCAŁOWAĆ? Czyli typowe wyolbrzymianie problemu tylko i wyłącznie po to, żeby dyskusja spłynęla na jej korzyść. Jak ide do