Wpis z mikrobloga

Przestałem przepuszczać #p0lka na przejściach dla pieszych (o ile nie jestem do tego prawnie zobowiązany) jadąc samochodem. Zawsze jak puszczę bez bezinteresownie #niebieskiepaski, to uśmiechnie się, albo pomacha ręką w geście podziękowania. Gdy uczynię tak samo z #rozowepaski, to księżniczka jeszcze pogardliwie spojrzy z fochem, dlaczego nie puścił jej pierwszy mozliwy samochód, a najlepiej, to nie podwiózł jej do miejsca jej podróży.

#przegryw
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Socjopata321: Może niech kierowcy jeszcze wystawiają rękę przez szybę żeby można było ucałować, bo w swej wielkiej łasce dali przejść pieszemu przez przejście? A w uzasadnionych przypadkach to nawet powinni uchylać drzwi i wystawiać nogę, aby pieszy mógł stopy wycałować! Jakoś w cywilizowanych krajach kierowcy sami przepuszczają pieszych, natomiast w Bolzdze wielki panicz w samochodzie w swej łasce cię przepuszcza, dziękuj mu i oddawaj mu cześć, normalnie bantustan xD
  • Odpowiedz
@Socjopata321 ja zawsze jak ktos mnie puszcza na pasach to wzrok w dol i ide jak najszybciej moge. Nigdy nie dziekuje bo mam fobie spoleczną i boje sie spojrzec na kierowce. Takze proszę o zrozumienie że czasami ktos moze nie podziękować bo sie wstydzi :/
  • Odpowiedz
@Socjopata321: Mam zupełnie tak samo.
Jak puszczam faceta to zawsze jakoś się odezwie, czy to machnie, czy skinie głową, czy da kciuka w górę. W sumie sam zawsze dziękuję.
A kobieta? Ch#ja ku@wa, mam cipę...
Przy wpuszczaniu w drzwiach jest tak samo chociaż trochę lepiej, w bloku mam dentystę i czasami wpuszczam ludzi jak wchodzę, facet to zawsze podziękuje czy coś a baby? C---a, to twój obowiązek, jesteś facetem masz
  • Odpowiedz
@Lefty Bo ten przepis jest niewygodny dla kierowcy, potrzebny, ale niewygodny. Machnięcie ręką to mały gest, ale jest dla mnie oznaką zrozumienia ze strony pasażera.
  • Odpowiedz
Wśród kobiet to już norma. Zauważyłem podobne zachowanie np. otwierając drzwi, przypuszczając w przejściu. Jakieś 10% kobiet podziękuję. Szkoda gadać jakie pokolenie mamy obecnie, a będzie pewnie tylko gorzej...
  • Odpowiedz
@Socjopata321: to jest w ogóle jakaś komedia, że wykopki brak uniesienia dłoni na ulicy sprowadzają do bycia p0lką i głupią cipą. ja też nigdy nie dziękuje, ale nie dlatego, że jestem gburem, a po prostu głupio jest mi spojrzeć na kierowcę i zrobić jakiś gest przy którym pewnie wyglądałbym idiotycznie.
kobiety jeszcze bardziej zwracają uwagę na to, jak wyglądają z zewnątrz, raczej tutaj doszukiwałbym się powodu
  • Odpowiedz
@Socjopata321: nie zobowiązanych? ja wchodząc juz na pasy i samochód z daleka czasem sie nawet nie zatrzyma i czekam stojąc juz na pasie az przejedzie , najcześciej kobieta jest wtedy kierujaca a czasem i chłop. wiec nie pierdziel głupot tylko przepuszczaj wyszystkich jak leci bo może się stać tragedia
  • Odpowiedz