Wpis z mikrobloga

@MedGeek: znaczy pokłóciliśmy się, wg. niej tamtego wieczora. Wypomniałem jej, że ma wrócić do porządnej pracy, a nie dorywczej gdzie miała może z tysiaka miesięcznie i to było ultimatum do tego, że koniec z jakimś hajsem ode mnie. Śmiertelnie się sfochała i zaczęła kombinować. Po przewertowaniu jeszcze kilku wiadomości zostałem przedstawiony jako TYRAN i osoba która w nią nie wierzy i tylko wymaga, bo każe jej iść do pracy i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 138
@Porazka_Sezonu: ja to nie rozumiem czegoś. Po #!$%@? wy wszyscy siedzicie w takich toksycznych i #!$%@? związkach. Po #!$%@? się pytasz na wykopie jakąś bandę kretynów co masz w tej sytuacji zrobić? Niby w celu upewnienia się ale jakby ci wykopki kazały z nią zostać to zostałbys? Jak marionetka, bez własnego zdania i godności, i tak co każdy tego typu wpis XD
  • Odpowiedz
  • 80
@Porazka_Sezonu Gratuluję zdrowego rozsądku. Zostaw ją, z takimi poglądami na życie znajdziesz sobie prędzej czy później wartościową dziewczynę.

@Radziox Niektórzy potrzebują opinii z zewnątrz że względu na łączące go z drugą osobą emocje. Czasami to nie jest proste, dziewczyna może być nie fair, ale zakochanemu facetowi może wydawać się, że on sam przesadza. Wtedy rady tego typu są bardzo pomocne.
  • Odpowiedz
@Porazka_Sezonu o #!$%@? mordo rok temu miałem taką samą sytuację dokladnie
Tylko że ja myślałem że znajdzie robotę ale okazało się że jednak zerwała bo wg niej byłem tyranem zaczęła się mnie bać płakała po nocach bo nie mogła znaleźć pracy(gówno prawda)
Z perspektywy wiem że serce jedno i będzie się tęsknić ale z drugiej strony nie warto sobie nerwów szargac na taką osobę
  • Odpowiedz