Wpis z mikrobloga

Wyniki ankiety uwzględniają podwójne głosy graczy, którzy w poprzedniej przygodzie osiągnęli wszystkie Cele i Ambicje swoich bohaterów (tj: achtunki, Akumulat, gasior22, grzechu10g, Kroomka, KrzemowyDuch, Lisaros, Matei123, Queltas i Stalowa_Figura).

Do drugiej tury przechodzą Świat Fantasy i Postapo osadzone w starożytności! W tym głosowaniu dokonujemy ostatecznego wyboru tematyki przygody na tagu #lacunafabularnie, dodatkowo odpowiecie na niewiążące pytania dotyczące obu historii. Wymienieni wyżej gracze również w tej turze dysponują podwójnym głosem. Czas na podjęcie decyzji upływa 27.05 o godzinie 14:00

LINK DO ANKIETY

W komentarzach znajdziecie wyniki odpowiedzi na pozostałe pytania z tej samej ankiety.

Grafika DaisanART @ Deviantart
#lacunafabularnie #lacunafabularnieczarnolisto
Pobierz
źródło: comment_g52mTwZSgvUOws7WLB5Qnw1IjOVWeYDa.jpg
  • 19
Prawie 3/4 z was nie odrzuciło wstępnie propozycji, której nie przedstawiłam jeszcze w szczegółach. Mogę potwierdzić, że korzystanie z oddzielnej aplikacji w przygodzie nie będzie obowiązkowe, będzie natomiast otwierało w przygodzie więcej możliwości. Szczegóły oraz wszystkie potrzebne instrukcje zostaną podane przed rozpoczęciem przygody.
Pobierz
źródło: comment_uGisrWieGrTukdUeSlkX30yGHeWAOGOU.jpg
Komentarze z ankiety:

Treść trzeciego pytania sugeruje, że zamiast poczytać wiki danego uniwersum/książki, obejrzysz dwugodzinny/e film/y i na tym poprzestaniesz. Proszę Cię, nie rób tego.


Nie zapominaj o progu wejścia do przygody. Odniesienie do filmu nie jest przypadkowe, bo nie mogę oczekiwać od mało aktywnego gracza, że zanim dołączy do przygody, poświęci kilkanaście godzin na dokładne poznanie świata. Poza tym świat będzie co najwyżej inspirowany innym światem, nie wyobrażam sobie przejęcia gry
@Aspirrack: po potopowa akcja byłaby spoko. np o tym że garstka ludzi przetrwała jakimś cudem na Olimpie, wody zeszły, musieli sobie radzić. po czasie ich historie stały się podwaliną bogów grackich.
czy coś xd