Wpis z mikrobloga

Elo młody, za rok masz mieć ogarniętą formę i sporty, nałogi, robotę, programy i jodłowanie, a ludzie mają cię wołać per Panie Astaire ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie to ban na wszystkie fajowe rzeczy do odwołania gnoju ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yourgrandma: mam nadzieję, że dalej bezdzietny i zmieniłem pracę na coś lepszego. Spoko jak poszło coś dalej w kierunku marzeń. Pewnie dalej z tym samym różowym. Może częściej w kraju już siedzę i regularnie chodzę na siłownię xd

Tak na porównanie 93kg, ile teraz grubasie? xD
24 maj 2019. No elo, jak żyjesz? Dalej studiujesz logistykę na eksocu? Czy rzuciłeś studia i poszedłeś do roboty? Jak tam Twoja kolekcja płyt? Teraz mam ich 22, mam nadzieję, że się zwiększyła. A zdjęcia z raperami albo ogólnie sławnymi osobami? 7 tak jak teraz czy więcej? Zrobiłeś sobie tatuaż tak jak marzyłeś? Nauczyłeś się grać na jakimś instrumencie? Byłeś gdzieś za granicą? Tak jak to zaplanowałeś na liście. A miłość? Zmieniło
Cześć przyszły ja!
Jeśli to czytasz to znaczy że dalej marnujesz czas na wykop xD powinieneś w tym czasie uczyć się nowego języka lub czegoś praktycznego!
Mam nadzieję, że Twoja przyszła żona, która jest w 5 tygodniu ciąży da Ci wspaniałe dziecko - wiem że marzy Ci się syn.
Pewnie stresujesz się przed przeprowadzką do nowego mieszkania i ślubem, ale niepotrzebnie. Zawsze dajesz radę!
Mam nadzieję, że udało Ci się odłożyć już
Mam nadzieję mattpo, że sprzedałeś bitki na górce, a nie trzymasz ich jak #!$%@?... aktualnie pisze to na dyzurze.
Zmieniles cos w swoim zyciu czy dalej pracujesz w sluzbie zdrowia na dwa etaty jak #!$%@??
Żonie pomagasz? Mam nadzieje ze robisz jej niespodzianki i mile rzeczy bo ona o Ciebie dba jak nikt inny. Mam nadzieje ze z dziadkiem wszystko ok. Przygotowywujesz sie na MA? Bo ja za miesiac jadę. No i
mam nadzieje że ładnie napisałeś mature i niedługo wyjeżdżasz za granicę do roboty. Jesteś już wolny od szportów i wierzę, że od paru miesięcy żyjesz lepiej. Dokładnie jutro jadę na silesie i mimo że za rok to nie będzie znaczyć to teraz strasznie mnie to męczy i stresuje. I pisz wersy na epke bo kiedyś będzie to trzeba wydac
A dziś walnij se lubelaka za swoją przyszłość, eluwa