Wpis z mikrobloga

Rok temu martwiłaś się przeprowadzką, zdrowiem M.M. i pisaniem pracy(a tak serio to tym prawie wcale). Obiektywnie - był to najbardziej stresujący czas w Twoim życiu, a jednak jak widać dałaś radę. Jeśli jeszcze nie zmieniłaś pracy to #!$%@? wysyłać CV, bo nie po to tyle się uczyłam, żebyś nie zarabiała 2x tyle.

Obstawiam, że:
- G&G - ślub się odbędzie, ale po drodze będzie jakaś drama
- syn G. Będzie miał
@yourgrandma

@Cooperr

Jak tam żyjesz, jest 24 maja 2019, nie zabiłeś się na moto? Żyjesz? Jeździsz w miarę z głową? To samo z autem. Utrzymujesz kontakt z chłopakami? Ciapaty, Kipcio, Grzesiek, Trojan, Norbert... Jak nie to do nich napisz, ogarnijcie jakiego browarka. Poszedłem na studia czy nie? A jak nie to mam nadzieję że już idę albo dozdaje sobie maturę z majzy na lepszy wynik. Pomyślałeś o kursie dla jąkających się? Jeżeli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amishia mam nadzieję, że się już pociągnęłaś po tych ponad 4 latach na siłowni.

Mam nadzieję, że dalej zaliczasz studia bez warunków.

Tym razem cos napiszę, przynajmniej bedzie miło cos znalesc.
Licze na to, ze za rok kiedy bede to czytać będę po awansie, no albo chociaz fajniej podwyżce.
Liczę też, ze bede na drodze do kupna mieszkania.
Liczę, ze będę w pewnych kwestiach a zwlaszcza #tfwnobf bardziej szczęśliwa niz obecnie.
No i mam nadzieję, ze za rok będę mądrzejsza niz dzis gdy to piszę. Elo morelo! ( ͡º ͜ʖ͡º
@Buntro jak tam życie leci? Dalej siedzisz w Szkocji? Odwiedzasz Polskę częściej? Ile teraz ważysz, udało się dociąć? No i najważniejsze jak tam w życiu miłosnym, czy powiodło się z Nią i jesteś teraz szczęśliwy? (Jak tak to ją teraz ucałuj, jak nie to smuteg, ale się nie poddawaj). Pozdro i z fartem mordeczko. W przeszłości byli spoko, oprócz samotności. Ciekawe co tam u Cb teraz.