Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy zrobiłem prawko i jakoś zapomniałem o temacie. Teraz przyszła pora na kupno pierwszego autka i mam w planie wydać około 15k. Wszyscy znajomi twierdzą że to za dużo jak na pierwsze auto. Co myślą Mireczki? I jakie autko byście polecili ( ͡° ͜ʖ ͡°) #prawojazdy #motoryzacja #samochody
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rihter: facet mi wyjechal z podporzadkowanej i zahamowal na moim pasie jak tylko zobaczyl co o-----l, a ja bylem jeszcze zbyt niedoswiadczony zeby jakos uratowac sytuacje i s--------c na bok, wiec swoim bolidem punto z 95 roku w------m sie prosto w slupek B stojacego bokiem nowego bravo
  • Odpowiedz
@Pangia: zaplacilem za nie chyba 3300 jak kupowalem, z oc 1100 i wrak za 1500 poszedl( ͡° ʖ̯ ͡°) Z tego kupilem megane 1 i tym juz ojciec do tej pory jezdzi, bo ja pozniej zmienilem na clio.
Ogolnie to nic nie wygralem finansowo no bo IKSDE, no moze poza tym ze zmienilem punto 1 na megane, ktore bylo ogolnie lepsze pod kazdym wzgledem XD
  • Odpowiedz
@Pangia: slabo to mial raczej typ ktoremu skasowalem nowy samochod gruzem za 3 klocki XD. Cały słupek wbity w środek, drzwi wbite w środek, próg wgnieciony do srodka. Samochód w sumie nienadający się do naprawy
  • Odpowiedz
@Rihter: Znajomi pierdoła głupoty między 10-15k możesz kupić fajne autko z którym nie będziesz co kwartał u mechanika. Patrz na takie, które Ci się podobają, a później w necie sprawdzaj mankamenty poszczególnych modelów, a przede wszystkim żywotność silnika. Ogólnie polecam Renault Megane II. Wyglada, jak żelazko, ale benzyna 1.6 ma fajna moc i jest bardzo wytrzymałym silnikiem, długo posłuży.
  • Odpowiedz
Najlepszym dla ciebie wyjściem będzie kupno gruza, czy to jakaś astra, punto, colt, e36 cokolwiek z ważnym oc i przeglądem żeby rok pojeździć, jak nauczysz się jeździć i p-----------z kapora z ziomkami to będzie czas na auto za 15k np audi a3 1.8t
  • Odpowiedz
@Rihter: no to widać że jesteś nabity forsą po bańce z 2017 skoro masz na przednią lampę w moim samochodzie za 15 tys to sobie możesz faktycznie fajny rower kupic hahahaha co za burak Widać że konkretny jesteś mama pozwala ci tak długo przed komputerem siedzieć wogóle bo piszesz z androida to pewno pod kocem siedzisz żeby nie zauważyła hahahahahahah. jesteś zakochany w bitcoinie ..? a co masz plakat nad
  • Odpowiedz