Wpis z mikrobloga

planuję zabrać dziewczynę na strzelnicę z okazji urodzin. sam chętnie postrzelam, bo robiłem to tylko raz w życiu i było bardzo fajnie. zastanawiam się tylko czy różowa da radę strzelać np z kałasznikowa lub shotguna? są też takie pakiety i nie wiem czy to nie jest za duży kaliber jak na pierwszy raz i czy nie lepiej będzie wykupić mniejsze bronie. kompletnie się nie znam.
muszę tez wybrać jakąś strzelnicę w poznaniu. jeśli ktoś był w którejś to chętnie poczytam opinie.
#strzelnica #poznan
  • 9
@bob_kael orientujesz się jak to cenowo wygląda? Bo sam planuje iść w innym mieście oczywiście, a jeszcze się nie orientowałem w censch, a chciałem wziąć sobie pakiet, żeby zacząć od małego kalibru a skończyć na shotgunie
@bob_kael ja bym się wybrał postrzelać z jakiegoś karabinu, AK albo AR, pistolety maszynowe też spoko. Strzelby strzelając do papieru nie polecam - po 2-3 strzałach jest sito i nawet nie wiesz czy dobrze trafiasz. Do rzutków byłoby fajnie spróbować ale to tylko na otwartych obiektach. Sztucer podobnie - jak masz oś 50m jak w Magnum i strzelasz z podparcia to nuda, trzeba się postarać żeby nie trafić w 9-10 pkt. Mnie