Wpis z mikrobloga

Zatrudniłem się w cukiernio-kawiarni, jednej pracownicy chyba #!$%@?ło się coś w główce. Jestem od 4 dni dopiero i mam prawo jeszcze wszystkiego nie umieć, ale ona się #!$%@? i tak. Nie polecam pracować z samymi babami z kompleksem wyższości i plotkarami na każdy możliwy temat.
#januszebiznesu #p0lka #pracbaza
JAKBY KTOŚ MIAŁ JAKĄŚ SPOKO PŁATNĄ, PRACĘ Z NORMALNYMI LUDŹMI, NAJCHĘTNIEJ UMOWA O PRACĘ, NA TERENIE #wroclaw TO PROSZĘ O INFO!
Syn_Krzysztofa - Zatrudniłem się w cukiernio-kawiarni, jednej pracownicy chyba #!$%@?...

źródło: comment_4gnAXs91dDP5RhtyJIUGKP20oEH9Tj6l.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Syn_Krzysztofa: znam to z eutanazji, laska w kawiarni przechwalała się wszystkim nowym pracownikom jak to ona już drugiego dnia pracy sama na barze stała i wszystko sama ogarniała. Tego akurat nie dam rady zweryfikować, ale dużo jej przechwałek okazało się jakąś smutną próbą leczenia kompleksów (była gruba w dzieciństwie- reason detected ( ) potrafiła przechwalać się nawet tym, że szybciej niż inni sprząta lokal po
  • Odpowiedz
  • 0
@jaksiepatrzy najgorzej, że nie mogę bo to umowa zlecenie więc nie mam żadnego zabezpieczenia a na dodatek brak alternatywnego wyjścia jeśli chodzi o pracę.
@ButtHurtAlert tu masz to, tu masz to ( )
@ReinmarKrakau nie mówię, że nie ale nie miałem czasu w ogóle. Dopiero co do Wrocławia się wprowadziłem i muszę wszystko sobie poukładać i ogarnąć.
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa: Bez przesady żeby wszystko łapać na drugi czy trzeci dzień, chwile może to zająć. Ja pracuje z typiarka, która ponad rok zadaje mi proste pytania z podstawy naszej pracy (IT here), ktore miala na kilku szkoleniach. Na początku pomagałem, bo kazdy kiedys zaczynał i nje wiedział wszystkiego. Od kilku miesięcy odsyłam do dokumentacji albo zadaje proste pytania i najczęściej podstawy zupełnie nie ruszone wiec #!$%@? temat raz dwa- skoro
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa a daj pan spokoj, też kiedyś pracowałam z jedną nawiedzoną laską. Srała żarem dosłownie o wszystko; wytykała mi to, to i tamto. Koniec końców poszłam do kierownika i naskarzylam, jak to mam w zwyczaju ( ͡º ͜ʖ͡º), bo rozmowa z nią nie skutkowała, a z kiero miała bardziej zażyłe relacje i od tamtej pory stała się bardziej asertywna.
Najwyraźniej fajka co godzinę była ważniejsza niż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Syn_Krzysztofa: Polecam nie pracować w gastronomii i dużych firmach w galeriach handlowych, ogólnie w handlu w którym widzisz klienta. Pracuje tam najgorszy sort ludzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kaplanka najgorzej, że ta baba to kierowniczka. Dlatego ewentualna zemsta będzie psychologiczna, odczuje to, że byłem potrzebny, dawałem z siebie wiele i wiele mogłem zrobić.
@Twinkle chyba zaczynam to naprawdę odczuwać.
@EliotImperio podobnie miałem w poprzedniej pracy ()

DO LUDZI HEJTUJĄCYCH MNIE, SKOŃCZYŁEM SOBIE TŁUMACZYĆ NA JĘZYK POLSKI W WIELKIM
Syn_Krzysztofa - @Kaplanka najgorzej, że ta baba to kierowniczka. Dlatego ewentualna ...

źródło: comment_LWujU58R4xZICr4VSDgqlbUlU4t4UPkY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Bellie ale ja naprawdę nie mam problemu, żeby zrobić coś czasem, żeby wszystkim było łatwiej i przyjemniej. Chodzi o to, że najzwyczajniej w świecie byłem #!$%@? po takich kilku intensywnych dniach, wracałem późno a nie miałem ochoty zarywać nocek. W godzinach pracy faktycznie, starałem się nauczyć jak najwięcej nie tylko w zakresie znajomości asortymentu ale i właśnie robienia kaw, pamiętania cen, kodów, ogarniania lodziarki (niby zwykle nakładanie lodów ale jak przychodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Syn_Krzysztofa: Chłopie, szukaj sobie bardzo szybko pracy gdzie indziej (tylko nie na produkcji, chociaż tam spotkasz bardziej ogarniętych ludzi). Ja trafiłam do firmy w której od pierwszego dnia nie ma "ty", tylko jest "my" i jesteśmy jak rodzina.
  • Odpowiedz
  • 2
@Bellie
@Kaplanka
@Twinkle miałem w dupie te ciasta więc mogła być afera ale gdyby nie moja znajomość elektroniki, mielibyśmy unieruchomioną kasę. Nagle brak problemów do mnie ( )
Pewien mireczek poradził mi firemkę więc złożę tam CV i zobaczymy, może się zwolnię. Dziękuję za wsparcie i pozdrowionka z upalnego dziś Wrocławia()
  • Odpowiedz