Wpis z mikrobloga

Dzień 46/50 - trening zaliczony.

Nie miałam pomysłu na trening więc postanowiłam wybrać go drogą losową. Padło co prawda nie stricte na Chodakowską, ale za to na gostka z jej Teamu, więc można to wciąż zaliczyć jako ją. Nazwa dzisiejszego programu to ''Hot shot'' autorstwa Jakuba Kucnera. Płytę kupiłam na czarny piątek i jakoś nie miałam póki co okazji jej rozpieczętować, także nadazyla się okazja. Na początku jak zobaczyłam słowo ''shot'' przestraszyłam się, że to będzie coś w stylu ''Beauty Shot'' Chody i po 25 minutach koniec zabawy, a dziś chciałam coś mocniejszego. Postanowiłam jednak odpalić płytkę i się upewnić. Duże zaskoczenie wywołały u mnie zobaczone cyferki. Godzina i osiem minut.. Wtedy zamiast bać się, że za krótki zaczęłam się bać w drugą stronę. Poprzewijałam se program, część ćwiczeń mi się spodobała. Postanowiłam, że go zrobię, najwyżej jak nie dam rady to przerwę po 40 minutach. Udało się jednak ukończyć całość. Jak wrażenia? Program stosunkowo całkiem łatwy i przyjemny. Pojawiają się ćwiczenia, przy których może być lekka trudność i dynamika, ale w większości spokojny. Spodobał mi się, na pewno do niego jeszcze wrócę. Tak, bawię się w recenzera czy jak tam to się zwie xD

Co do dnia, napisałam dziś końcowy egzamin w szkole językowej i aktualnie mogę już robić co zechce i się nie martwić o naukę. Jednak z drugiej strony bez tych zajęć w moim życiu zaświeci ogromną pustka... Znacznie większa niż po skończeniu szkoły. W porównaniu do mojej licealnej klasy z ludźmi z tego kursu dosyć mocno się zżyłam. Smutno będzie bez nich.
To by było na tyle. Idę teraz oglądać mój kultowy serial, bo zostało mi aż półtorej sezonu do nadrobienia.

Miłego wieczoru!

#50dnizchodakowska
#missionbeachbody
Asia24164 - Dzień 46/50 - trening zaliczony.



Nie miałam pomysłu na trening więc po...

źródło: comment_BSzoKwMbd3Lv3F3GpwXQOo1U6WLjFPbH.jpg

Pobierz
  • 2
@Asia24164: Mnie martwi tylko jedno co zrobię za 4 dni? Trochę się przyzwyczaiłem do twoich wpisów i zawsze czekam na ten moment aż sobie przeczytam co tam u Ciebie słychać w życiu. Mam nadzieję, że po tym challengu będzie kolejny! A co do tęsknoty za szkołą i kolegami z klasy to chyba nikt wam się nie zabrania spotykać na tak zwane piwko lub ognisko :)
@utlv_ Aww, wreszcie czuję się chociaż trochę potrzebna dla świata! xD Co do wyzwań... Hm, ciężko powiedzieć. Podobno Choda startuje coś 1 czerwca, ale nie jestem do końca pewna. Szczerze mówiąc przyznam się też, że chciałam zrezygnować z wykopu po tym wyzwaniu (miałam już po tamtym XD) i aktualnie w tym momencie teraz mam mentlik. Nie wiem co robić...

Piwko zawsze fajne, tylko niestety nie wszyscy pełnoletni. XD Ale tak seryjniej, chyba