Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś kiedyś wołowinę Wagyu albo w ogóle jakieś mięso w sklepach internetowych?
Może ktoś polecić pewny sklep? Wiadomo, jakość na pierwszym miejscu, cena bez znaczenia, zależy mi na tym żeby sklep trzymał STAŁĄ jakość produktów.

Skłaniam się ku kupnie tutaj:
https://tastestore.pl/rostbef-wagyu-kogoshima-japonia.html
https://tastestore.pl/rostbef-wagyu-certyfikowany.html

ale nie wiem czy warto.

#gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #gotowanie
  • 16
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety: dochodzi w jeden dzień, jest dobrze zabezpieczone. Do mnie doszło jeszcze wszystko zamrożone więc jest super, nie ma obaw że się zepsuje. Minus taki że koszt takiej przesyłki to 400zł, ale jak cena nie gra dla Ciebie roli to naprawdę polecam
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety: polecam, ja teraz nie mogę się doczekać kolejnego zamówienia. Szczerze mówiąc wątpię że jest coś lepszego w świecie kulinarnym co mogłoby się równać do wagyu w mojej opinii. Gorzej że teraz już raczej w Polsce nie zjem steka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@roots18: to ja tak z pizzą mam, odkąd zrobiłem swoją wg Gennaro Contaldo nie zamawiam już w pizzeriach :(

Gorzej że teraz już raczej w Polsce nie zjem steka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie wiem skąd jesteś ale jak będziesz w Krakowie to spróbuj w Ed Red - przy wejściu po prawej mają lodówkę i sami sezonują mięcho, zapach przy wejściu nie zachęca ale stek +
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety: ja jadałem naprawdę dobre steki w Polsce i nie tylko, ale po prostu wagyu to jest zupełnie inny poziom. Sam zrozumiesz jak spróbujesz, tego nie da się opisać. Dlatego jak ktoś mi pisze że w Polsce też można kupić dobrą wołowinę to ja tego nie neguję, ale wołowina i wagyu to dwa różne światy. Najlepszy stek jaki w życiu jadłem przed wagyu nie był nawet w jednej setnej tak
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety tak, sam. Nie da sie spieprzyć wagyu i to jest piękne. Ja opiekał po 2-3 minuty z każdej strony takie paski jak na moim zdjęciu i wyszło super. Posoliłem mięso kilka minut przed wrzuceniem na patelnię. Dodatki to już potem kwestia indywidualna, mi najbardziej smakowało samo mięso ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz