Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry jako że w ciagu najbliższych miesięcy stanę sie ojcem, tak wiem wychowam jak swoje. Chcialem was prosic o pomoc w wyborze imienia dla mojej córki. Niestety z żona mamy raczej inny gust jesli chodzi o imiona. Mi podobaja sie imiona popularne w latach osiemdziesiątych dziwiedziesiatych jej bardziej typu zofia co jest dla mnie nie do przyjęcia. Co sadzicie o imieniu: Sonia, Sandra, Judyta? #zonabijealewolnobiega #rodzina #rodzice
  • 149
@SeaWeasel: ja, gdybym miała córkę, to dałabym jej na imię Celina albo Florentyna, ale będzie synek Henio po dziadku i pradziadku:-)

Zosia, Zuzia, Tosia, Oliwka, Majka, Laura to obecnie jedne z najpopularniejszych imion.
@Sckb: że nikt jeszcze nie wkleił

Ona nie może się tak nazywać: Tradycja.
... Pytasz dlaczego? No bo tradycją nazwać niczego nie możesz i nie możesz uchwałą specjalną zarządzić, ani jej ustanowić. Kto inaczej sądzi, świeci jak zgasła świeczka na słonecznym dworze. Tradycja to dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza. Tradycja naszych dziejów jest warownym murem; to jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza,
Drodzy Piwniczanie chcieliśmy wraz z Małżonką podziękować za taki ogromne zainteresowanie i propozycje imion. Wytypowaliśmy:
Lena
Alicja
Gabriela
Iga
Kinga
Milena
Laura
Maja
Dominika
Kaja

Moje top 3:
Laura
Iga
Milena