Wpis z mikrobloga

@Insam27: Widzę sami gimnazjaliści tutaj, więc wytłumaczę tak, żebyś nawet ty zrozumiał, zapytał co mnie to obchodzi, ale jego obchodzi ile dostała plusów? A teraz przeczytaj dokładnie elementarz, byś mógł przeczytać definicję słowa "hipokryzja", a jak nie poproś mamę xDDD
@Qraape: spermiarstwem nie nazywam pozytywnego wyrażania się o kobietach, tylko faworyzowania kobiet. Jakoś nigdy nie widziałem mężczyzny w gorących dlatego bo pochwalił się że ma osiemnastkę, a nawet tak jak @oskarkrad napisał jego za to #!$%@?. No ale gość o ilorazie inteligencji przeciętnego normika tego nie ogarnie. Wy się #!$%@? leczcie, nienauczalne normiki.
@xandra: Widzę, że myślenie nie jest twoją najmocniejszą stroną, więc proszę cię nie rób tego więcej.
Jemu nie chodziło o sam fakt wstawienia wpisu o swoich urodzinach, tylko o ilość osób plusujących - czyt. głównie spermiarzy - która podyktowana jest faktem, iż wpisującym jest dziewczyna.
Zatem użycie słowa "hipokryta", jest raczej bezzasadne w tym miejscu.
@Insam27: Ja #!$%@?, na FB na grupkach skupiających ludzi z depresją (czyli bordery bez diagnozy co są smutne 15 minut więc mają depresję) jest dokładnie to samo
Anon napisał: Kurde, dziś 18 urodziny, nikt nie pamiętał, smutno : (
5 licków, 5 komentarzy na krzyż "najlepszego anon"
Anonka napisze to samo i jest 100 licków i tyle samo komentarzy "ooo, ale zajebiście laska, wszystkiego najlepszego, mogę wylizać ci brud spod paznokci