Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski: czy przeszkadza wam / przeszkadzalaby swiadomosc, ze wasz facet mial w przeszlosci bardzo duzo partnerek?

Mam 23 lata, niedawno powiedzialem mojemu rozowemu ile mialem partnerek seksualnych. Bylem w 3 zwiazkach, co jest wlasciwie normalna iloscia jak na moj wiek, natomiast jak chodzi o partnerki seksualne, to nawet nie jestem w stanie ich zliczyc, ale na pewno cos pomiedzy 20-30. Nie jestem dziwkarzem, podrywalem dziewczyny glownie w klubach, pubach, na koncertach czy imprezach. Zdarzalo mi sie tez tak, ze jak bylem na wyjazdach za granica (Indonezja, Korea Poludniowa) to w ciagu jednego dwutygodniowego wyjazdu potrafilem "zaliczyc" kilka dziewczyn tygodniowo.


Prowadzilem dosc luzny styl zycia, taki bardziej imprezowy, glownie przez fakt ze chcialem jakos zapelnic pustke w zyciu bo nie wiedziaem czego chce, dlatego szukalem szczescia ciagle z nowymi kobietami, gdzie byl to glownie ONS/krotki fwb. Nie lubilem niczego stalego, dlatego interesowaly mnie tylko przelotne znajomosci.

Pol roku temu poznalem rozowa, w ktorej sie zakochalem. Chyba pierwszy raz w zyciu szaleje tak z milosci na jej punkcie. Ona miala tylko 2 partnerow seksualnych (jest w moim wieku), natomiast ja wykrecalem sie od odpowiedzi, bo nie chce jej oklamywac.

Zastanawiam sie, czy klamac, czy powiedziec jej prawde. Klamstwo ma krotkie nogi, a moi znajomi znaja mnie z imprezowego stylu zycia. Ostatnio bardzo mnie wypytuje o moje byle, a ja nie wiem co zrobic.

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #seks #tfwnogf #poradymilosne #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie masz dużą "charyzmę" ( ͡º ͜ʖ͡º)
A co do problemu, to jeśli chcesz tworzyć od początku zdrowy związek, nie zaczynać go od syfu w postaci kłamstw to lepiej powiedzieć prawdę. Z autopsji wiem, że jedno kłamstwo pociąga za sobą kolejne. Chociaż jak wspomniał @HarrsonDW też wolałabym nie widzieć jej miny, a na pewno już nie być na jej miejscu
@AnonimoweMirkoWyznania: Przepraszam, ale skoro miało Cie 20 - 30 kobiet to co Ty jesteś wart? A przypominam, ze masz dopiero 23 lata. Sorrki, ale jesteś po prostu puszczalski. Takie osoby jak ty nie nadaja się do zwiazków.
Chyba sam się zle z tym czujesz, ze sypiałeś z taką ilością kobiet bo, jak sam napisałeś, wykręcasz się od odpowiedzi. Powiedz jej prawdę, bo i tak się dowie predzej czy później jak tryb
AnonimowaRóżowa: Zapewne zależy od kobiety. Mam 24 lata i miałam jednego partnera. Dla mnie to duży minus ale raczej nie na tyle duży, by przekreślił cały związek. Natomiast kłamstwo to już dużo gorsza rzecz i gdybym się dowiedziała, że partner mnie okłamuje byłby to duży problem. Znajdą się kobiety dla których Twoje doświadczenie będzie plusem, znajdą się takie które gdy o tym usłyszą, nie będą chciały mieć z Tobą nic wspólnego.
@Eugeniusz_Zua: A co mnie obchodzą inne wątki? I co ma mnie obchodzić co inni pisali? Ja odnoszę się do tego wpisu a nie do innych.
Zawsze rozwala mnie na łopatki takie myślenie jak u Ciebie i odbijanie piłeczki w drugą stronę XD. Możesz mi napisać jaki sens ma Twoja wypowiedź? Żebym to jeszcze JA gdzieś napisała w jakimś innym komentarzu, że przeszłość nie ma znaczenia to teraz Twoja wypowiedź miałaby sens.